MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
<1112131415161718192021>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na P.XTRM: Okysličit by se tým dal a nic by to ne...
To by bylo ale fakt jen o okysličení...
 
 
 
Reakce na fofana: No, tak nám asi peníze taky dochází. A...
Jako jo, díky tazateli i odpovídateli! Smajlík
Realita je taková, jaká je (a evidentně na tom ostatní srovnatelná mužstva nebudou lépe), proto bude asi fakt nutné pracovat s tím, co tu máme, tak snad se vše v dobré obrátí.
 
 
 
Vítky dnes vyhrály v Liberci, tak to bude další sakra těééžkej zápas... Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: 1) Potom nechápu tvoji předchozí narážk...
Smajlík Smajlík to je marnost, tohleto...
 
 
 
Reakce na alkac: A diskuze je taky o tom, že neuvádím lž...
Však za to přišla omluva, ne?
 
 
 
Reakce na alkac: Mistr Alkáč si pouze může ukroutit hlav...
Od toho je diskuzní fórum, aby se zde diskutovalo. A diskuze není jen o tom, že si povídáme jen o krásných věcech, ale i o tom, že zde někdo napíše něco, s čím zásadně nesouhlasím apod. Je na každém, aby se s tímto vyrovnal.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Předchozí zápas jsem neviděl, takže ne...
K posilování - na příští sezónu bude těch vlčáků (týmů) zase více... postoupivší z Chance ligy a potencionální ohrožení (Zlín, Pce apod., takže ten trh může být ještě přebranější, než je teď.
Kdo chvíli stál, už stojí opodál... prostě čekat se nemusí vyplatit a začal bych jednat hned. Vše ostatní je věštění z koule, jestli vyjde "tohle" a "tohle" a když to nevyjde, můžeme příští sezónu padat o soutěž níž.
 
 
 
Reakce na JeniCzech: Tak nakonec výsledek relativně příz...
Výborně sepsané Smajlík
 
 
 
Reakce na kartáček: Možná bys mohl sundat Ty ty tmavé br...
Bude z toho mít radost, co by jiného měl dělat? Tyhle komentáře pramení jen z toho, že se nedaří a fanouškovsky se chce, aby se dařilo.
 
 
 
Reakce na Gora: Vždyť víš co Čech(Jihočech),to trenér :)...
Ne, co sportovní fanoušek, to trenér, to se děje ve všech zemích, to není jen výsada České republiky.
 
 
 
Reakce na Motor27: Ok dobře. Pravdu máš, zatím se jim to...
Mimochodem Mountfield HK - K. Vary zatím 0:2... tak uvidíme. Smajlík
 
 
 
Reakce na Drew: Čiliak potřebuje hlavně psychický odpoči...
Je to škoda, dnes fakt nastoupit neměl a spíše jsme si ho měli ponechat na zápasy, kde nějaká ta šance bude, tohle ho zase může psychicky srazit a bude to ten Čiliak z úvodu sezóny... :(
 
 
 
Že tento zápas skončí debaklem, bylo patrné před zápasem, Třinec má mimořádně kvalitní tým na poměry ELH, takže jsme nemohli očekávat, že naši kluci z Chance ligy budou důstojným soupeřem. Jsme úplně ve všem horší, to je prostě realita.
Přesto bych ale počkal na zápasy proti Olomoucím, Zlínům, Litvínovům apod., protože tam se ukáže, na co skutečně tenhle tým (ne)má.
 
 
 
Taky si myslím, že třetina to nebyla z našeho pohledu špatná. Hrajeme i dnes tak, jak v předchozích zápasech - neumíme zakončit, místo toho si puk ještě chvíli šmajchlujeme na holi, neumíme si pořádně přihrát, puky nám lítají přes hokejku, neumíme odehrát přesilovku, kromě toho, že si jeden náš stoupne před branku, kde je úplně k ničemu a čekáme na střely od modrý, nedokážeme si rozebírat protihráče ve vlastním pásmu... prostě naše klasika, mohlo to být horší.
 
 
 
Dnes suverénní výhra Třince, tohle je souboj svou zcela odlišných hokejových světů. V kádru soupeře borci na hranici AHL/NHL, u nás kluci převážně z Chance ligy, tohle nedopadne dobře.
 
 
 
Reakce na zdcart: Kvalitní a rozdíloví hráči by asi na t...
A peníze na výplaty tolika průměrných hráčů jsou? Místo tří průměrných zaplatit jednoho kvalitního.
 
 
 
Reakce na fofana: Tak pokud je to jen mantra, tak mi nap...
Pořád dokola - proč bych já, fanoušek klubu, měl psát nějaká jména? Copak já se tomu věnuju a mám přehled o hráčích, jako zaměstnanec klubu, jehož je to náplní? Co to je za blbost - tak řekni jména... Samozřejmě můžeme čekat, že za branou nestojí zástup kvalitních borců, ti se musí vyhledat a zaplatit (nebo přeplatit). A jsme u toho, resp. u té strategie - vydali jsme se cestou kvantity, kdy tu máme fůru hráčů, jejichž kvalita není na ELH, místo toho, abychom se vydali cestou kvality, postavit dvě kvalitní lajny, jednu udržovací ze stávajících borců a poslední lajnu třeba z mladíků kolem Beránka. To je můj názor.
 
 
 
Reakce na játro: a nemůže to tak být? Pár jedinců je vyh...
Smajlík Smajlík Ne, smysl to nedává, protože na trhu hráči nejsou... jak zní už asi třetí sezónu. Myšleno kvalitní hráči nikoliv pouze hráči na doplnění soupisky nebo její rozšíření.
 
 
 
Reakce na fofana: Tak smysl by měl Horák, ale jinak neví...
Tak tohle je samozřejmě alibismus... to je furt dokola - na trhu nejsou žádní hráči... takže my jsme dnes v situaci, kdy víme, že letos se hraje (jak praví klasik) o kýbl nudlí a buď tedy doufáme, že z prvoligových borců se stanou extraligoví borci nebo se již nyní můžeme smířit s tím, že i příští sezónu budeme otloukánkem ligy a je otázka, zda se nakonec bude sestupovat nebo ne.
Že na trhu nejsou hráči je totiž velmi rozšířená mantra, kterou tu slýcháme už poměrně dlouho...
 
 
 
Reakce na scipioo: Chtěli jsme tam, jsme tam. Že se nebu...
Ano, chtěli jsme tam, jsme tam... a jestli se něco nečekalo, tak to bylo to, že jedinou zvučnou posilou byl gólman... asi většina čekala, že se tu nějaká dvě, tři zvučná jména objeví, což se nestalo. Sehnalo se několik hráčů z 1. ligy, rozšířil se kádr a máme tu malou kvalitu, většinou slušný kolotoč v sestavě a nekoukatelné zápasy...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes nás čeká střetnutí s Třincem. Preview k zápasu ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

×
×
Odehrané v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice