ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-Tom-" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
13.01.2020, 18:04
 
Tak takhle mě komentátor ještě nikdy neiritoval. Chápu, ze někdo neumí mluvit, tak by ale měl bejt soudnej a vědět, že se do tohodle nemá pouštěť.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
11.01.2020, 22:39
 
To vyskočení i ta sekera je na disciplinárku. Tomu bezmozkovi úplně přecvaklo! Mohl taky Berymu pozastavit kariéru. Takový 2 zkraty v krátké době po sobě nejsou normální Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
09.01.2020, 22:25
 
Jágr a Hašel ... dva nejslavnější hokejisti týhle naší generace a obá se po konci kariéry ztrapňujou. Každý jiným způsobem. Jarin je pro ostudu svýma blekotama, zatímco Domča už s*re druhý podnikání. Jeho videa co natáčí, a snídaně co fotí, už oblítly svou trapností svět.

Respekt ke klukům, který po konci kariéry ze sebe nedělají blbce!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
09.01.2020, 22:07
 
Hlavně, že děda tvrdil jak volal Pavlinovi odkaz Asi už stářím neví co plácá, protože se mu nikdo nikdy neozval. Takhle lhát do médii, je fakt na hlavu. Hlavně, že je děsně věřící ...
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
09.01.2020, 21:04
 
Tak pan božský Jágr si zase sednul ke klávesnici a vyblil se svém facebookovém profilu. Včera jsem si na hokejcz pouštěl video, kde tvrdil jak nikdy neříkal, že se má ELH zavřít a teď na FB zase obhajuje proč ligu zavřít. Proboha je ten člověk v pořádku?!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
07.01.2020, 19:30
 
Reakce na alkac: Jéééé, vždyť ti to tu Kohy jasně vysvět...
Jasně, ale stejně tak Jarda vrazil do postupu spoustu peněž za hráče a nechce spadnout že jo. To jsou argumenty, který s tim nemají nic společného. To že svaz neměl povolit tolik akademií je jedna věc, to že se soutěž MUSÍ zúžit na co nejmíň mužstev a to okamžitě, je věc druhá! A je úplně jedno kde je kolik akademií ... ten větší počet týmu snižuje kvalitu jak první ligy, tak juniorky atd. Konečně se lidi na svazu chytli za rypák a alespoň tohle to jim došlo! Snad to ty dva roky vydrží, co řekli.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
07.01.2020, 18:38
 
Reakce na KohyCZ: Evidentně netušíš, co to znamená mít s...
To jako že každej, kdo si zaplatí podmínky akademie a splní podmínky si tím zaplatí jistotu ELH mládeže? :D To je stejně trapnej argument jako má Guma s Jágrem. Sorry, ale tohle vyjádření se mi jednoznačně nelíbí, protože zúžení mládeže na 14 týmů je po dlouhej době krok vpřed ! Obhajovat víc týmů v lize juniorů je pouhej nesmysl, ať už jsou argumenty jakýkoliv.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
07.01.2020, 17:55
 
*v republice 30 akademii

Rozhovor hezkej, rozumnej, ale obhajovat 18 týmu v ELH juniorce s tim, že neni prostor hrát mladý hráče a budou to tam ,,mlátit,, ty starší, je stejný blití jako Šlégr s Jágrem o ELH. Tfuj ....
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
07.01.2020, 17:53
 
Teda to, že Standa kritizuje snižování ligy juniorů moc nechápu. Čim míň účastníků, tím líp! A že má někdo status akademie? No a co? Tak ať ukáže, že jeho akademie patří mezi nejlepších 14 přece Smajlík To že je někdo ,,akademie,, neni nic zas tak světobornýho. Rozhodně nevidim důvod, proč by nemohlo bejt v lize třeba 30 akademii a hrát Extraligu mohlo třebas 10 ! To že má někdo akademii mu přeci nezaručuje ELH juniorů! To jsou stejný kecy jako Jarda o ELH proboha.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
30.12.2019, 22:18
 
Reakce na Haberman44: Mě by zajímalo jak to u Venci ten ...
Bylo to dost na hraně. Ten náš hráč v brankovišti asi těsně byl, ale byl tam úmyslně natlačenej vsetíňákem. Asi dovoleným způsobem a bez faulu, proto to platilo? Tohle neuznat, rozhodně neprospívá hokeji. Ale jinak si myslim, že to dneska rozhodčí zvládli dobře, pak tam pískali všechno, aby se to nějak nezvrtlo. Paradoxně nám zrovna ten moment neuznaný branky pomohl a začli jsme se srážet, bojovat a hrát trochu s emocema, ne laxně jak s tim Chomutovem.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
30.12.2019, 22:08
 
Reakce na alkac: Myšlenkové pochody tohoto zvláštního po...
Samozřejmě, že ně. Píšu snad něco takového? Nedělej blbce ani ze mě, ani ze sebe, jo?Jen holt jejich frajírci to rozjeli u nich ve velkým (asi si nebyl viď?) na nás a naše fans, tak se dalo čekat, že tady bude nějakej slabší jedinec opět kompenzovat. Bohužel zlo plodí zlo. Takže srovnat si to musí na obou stranách Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
30.12.2019, 21:58
 
Reakce na Haberman44: Oni to naše hovada lépe neumí,než ...
Hlavně že vsetínští fans okrádali o šály a dresy samý svalovce Smajlík Tenhle nešvar je každopádně blbej, nicméně s timhle začli vsetínští ty zápasy o nich. Kdo tam byl na play off, tak ví ...
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
29.12.2019, 13:56
 
Vyrovnání obou nejvyšších soutěží na stejný počet 14ti účastníků a zrušení baráží - zavedení přímého postupu a sestupu v obou případech soutěží, je to nejlepší, co ti kumpáni tam nahoře za poslední desetiletí vymysleli. Teď ještě aby se to za ty 2 roky dodrželo a opravdu k tomu došlo.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
29.12.2019, 13:52
 
Reakce na Kellewan: Já souhlasím se zdcartem (nebo jak t...
Buďme rádi, pokud se časem dostaneme na 14 účastníků v ELH a 14 účastníků v první lize ... obě ligy s přímým postupem a sestupem Smajlík To že první ligu bude hrát příští rok 17 mužstev je hnus. Už teď ta liga má nejnižší kvalitu za tu dobu co jí hrajeme a myslím si, že na tom má podíl právě i to, že jí hrají o 2 mužstva víc, než dřív. Snad si variantu se 17ti týmy už nezkusíme.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
29.12.2019, 10:10
 
Reakce na kobson: Tak po včerejšku budu silně zvažovat d...
Zajimavý, že takovýhle jsou hlavně na Slávce. Minule se tam do mě taky pustil nějakej floutek, kterej se mi pak děsně omlouval a chtěl si furt podávat ruku.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
28.12.2019, 21:07
 
Reakce na kerschlic00: Jasně, gólmany máme na hov.no, pr...
Otázka je, jak by na tom byli jiný gólmani z týhle ligy, kdyby chytali v Motoru. Podle mě by neměli o moc horší statistiky, než mají ty naši. V mužstvu, kterýmu se daří, se vždycky svezou i jedinci. Bohužel na tuhle ligu máme brankáře naprosto v pořádku, i když bych tu taky rád viděl někoho zkušenějšího. Říkám to už 7 let, ale holt vsázíme na mládí, tak nezbývá, než panu Hrubcovi s Edou věřit.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
28.12.2019, 20:07
 
Reakce na Motor27: Zase to schytáš, mě se líbí Klimeš dl...
Ty vždycky ukážeš na nejlepší hráče, to je to nejsnažší. Ale oni ty hráči někomu patří. A Klimeš je momentálně v ELH v Brně jako plnohodnotnej člen týmu. Pokud by šel Klimeš o soutěž níž, bylo by to na střídavej start (proto je v Přerově, stejně jako například Jandus v Prostějově) a na to by Motor nepřistoupil, protože potřebujeme mít jistotu hlavně na konec sezóny. Pokud nechápeš, že Motor nemůže mít každýho na koho si ukáže, tak ti jen řeknu, ať si zjistíš jakej je rozpočet Motoru, kolik berou ty hráči tady a pak se podívej na tabulkový hodnoty hráčů a hostování. Je nesmysl přeplácet někoho, kdo bude jen do počtu.

Za sebe říkám, že letos vládneme maximálně první lize, ale dle mého je ta liga letos opravdu nejslabší za těch 7 let. Žádnej jinej aspirant na postup, jako dřív. Neříkám, že brankáři jsou slabina týmu, ale opravdu oba dva působí takovým dost často nejistým dojmem. Slyšel jsem šuškání o třetím brankáři a moc by se mi takový doplnění popravě nelíbilo. Ovšem holt je to tak, že fakt nemůže mít Motor každýho, na koho si ukáže. Buď by to musel bejt někdo mladej kdo se chce ukázat před lidma, nebo někdo starej kdo si chce ještě pinknout a nebo by sem šel za hodně peněž, bohužel. Furt je to pralesní liga a hráči se sem nepohrnou.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
19.12.2019, 21:25
 
Reakce na Hubl26: Po prvním trestu do konce utkání ještě...
Stopka není po trestu do konce, ale po trestu ve hře.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.12.2019, 14:11
 
Reakce na zbyna-ck: S těmi ambicemi Prostějova nevím nev...
Já si taky nejsem jistej, jestli to urvou, ale vim, že je tam tlak na to přejít předkolo Smajlík Takže ty neuvolní nikoho, naopak tam ještě někdo přijde.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.12.2019, 12:29
 
Reakce na Motor27: I když to teď hodně schytám. Tak mě b...
Mě by se tu taky Žálča zamouval, ale souhlasim s Evorgem, že mu je dobře tam kde je Smajlík Navíc má v Prostějově podepsáno a oni rozhodně chtějí do předkola a dostat se do play off, takže nevidim jedinej důvod, proč by měli pouštět nejproduktivnějšího hráče.

Guiseppe:
Já bych zase do slovenský ligy nekoukal. Už několikrát sem přišel bodovej hráč z jejich ligy s velkým očekáváním a tady v tý lize pohořel. Například teď skončil v Porubě jeden z nejproduktivnějších hráčů slovenský ligy minulých let, protože nedělal body. Samozřejmě vyjímka potvrzuje pravidlo, ale v naší situaci bych hledal hráče, který jsou zvyklý na vyšší tempo hry, s vyhlídkama na ELH a né hráče ve Slovenský, nebo Polský lize.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Už zítra nás čeká výjimečný zápas! Po 60 letech Motor oblékne dresy, ve kterých slavili předchůdci dnešních hráčů pohárový triumf...

85. narozeniny dnes slaví bývalý útočník našeho klubu Zdeněk Haber. V Českých Budějovicích hrál ve 2 sezonách, kolem 20 zápasů,...

Před 90 lety sehrál náš klub první velký zápas. Ve finále o Mistra Čech vyzval neporazitelný tým LTC Praha nabitý reprezentanty a...

Před 15 lety nás ve věku 61 let navždy opustil bývalý útočník Stanislav Rob. V klubu hrál 5 sezon, kolem 100 zápasů, v nichž...