MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-10-13" |  vypnout filtr
 
<12345>
Další diskuse: 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
13.10.2020, 11:59
 
Reakce na Paav: https://www.uzis.cz/sites/default/files/...
Díky, večer na to mrknu. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
13.10.2020, 11:45
 
Reakce na zbyna-ck: myslím, že se těžko něčeho dobereme....
Jasně, to vůbec nerozporuju. Nemám na to kvalifikaci ani dost informací. Ono to, co píše evoorg, samozřejmě dává smysl, jen to podle mě není celé. A štve mě, že takovouhle debatu o míře přístupů a všech (to podtrhuji) aspektech jejich následků, a to nejen ve výhledu týdnů či měsíců, evidentně nevedl/nevede nikdo ve vládě, jelikož nikdo kompetentní doposud neřekl "Musíme udělat to a to, protože tohle a tamto a dlouhodobě chceme v principu dosáhnout toho a toho, byť se to třeba bude modifikovat s ohledem na aktuální vývoj." Tím to za sebe radši zase uzavřu a jdu něco dělat...
 
 
 
To Beránek z Motoru nikam nependluje. Nováček soutěže z jeho gólů sice nevytěžil vítězství, ale vždy alespoň zisk jednoho bodu. Po utkání s Vítkovicemi se juniorský útočník posunul do prvního útoku a v prodlužované bitvě na Kometě odehrál přes dvacet minut.
odkaz
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
13.10.2020, 11:26
 
Reakce na alkac: Jenže to dosti zjednodušuješ, resp. stá...
myslím, že se těžko něčeho dobereme. Za 10 let zjistíme, o co komu vlastně šlo a jestli to za to stálo. Dřív ne. Ale obávám se, že to zjištění moc dobrý nebude.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
13.10.2020, 11:25
 
Reakce na Evoorg: Ano a já se snažím ukázat, že tohle je...
Jenže to dosti zjednodušuješ, resp. stále píšeš jen o půlce problému, když se vyhýbáš otázce, z čeho chceš financovat ve středně a dlouhodobém horizontu zdravotnictví, když bez přemýšlení podřežeš výrazný segment ekonomiky. Ad Skandinávské země - nejsem ekonom ani prognostik, ale to, co vidíme, jsou krátkodobé následky spojené čistě s tímhle moribundem - stejně jako všechny, které jsi popisoval ve svém předchozím příspěvku. Ale troufám si tipnout, že všeobecně země, které obětují na oltář momentální ochrany zdravotnického systému menší segment ekonomiky, se zotaví daleko rychleji, než třeba my, pokud budeme pokračovat takhle dál. Jak zdravotnictí těch zemí, tak i jejich ekonomika celkově. A to prostě proto, že s vaničkou nevylejí tolik dětí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.10.2020, 11:19
 
Reakce na =M=Dedek: No, otázka je, zda vůbec někdo "kdo ...
Nezlob se, tohle není pravda. Hlasovalo se pro Zemana, ti lidi ho žrali, zobali mu z ruky jeho "bonmoty" (ve skutečnosti hulvátství a neomalenost) a ještě si pochvalovali, jak to nandali "kavárně". Zemanovo voliči byli a ve velké míře jsou naprosto spokojení s tím, že se chová, jak se chová, že se obklopil tím, kým se obklopil a že se vyjadřuje třeba o umělcích tak, jak se vyjadřuje. Ti lidi ho volili PROTO, že se takhle vyjadřuje, ne přesto. Oni chtějí prezidenta, co mluví sprostě, neumí se chovat, lže a uráží. Oni by ho volili, i kdyby byl protikandidát tajnej, bylo jim úplně jedno, kdo je na druhý straně.

Právě Drahoše spousta lidí (třeba já) volila jen proto, že z prvního kola nepostoupil jejich kandidát a volili proti Zemanovi. To by mi musela ruka upadnout, kdybych to měl MZ hodit.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
13.10.2020, 11:18
 
Reakce na Hukoth: Ekonomika je závislá na zdravotnictví?...
Tak já to pochopitelně nemyslel tak, že ta závislost je jednosměrná, pouze jsem poukazoval na fakt, že v zemi s přetíženým zdravotnickým systémem, který tím pádem ani nemůže poskytovat běžnou péči ekonomicky činnému sektoru, logicky upadá i ekonomika. Marxistickou myšlenku, že veškerá lidská společnost a její instituce se přímo a jednostranně odvíjí od jejích materiálních, tj. ekonomických podmínek jinak samozřejmě nikomu neberu Smajlík , nicméně jde o debatu, která už je spíše metafyzického charakteru.
 
 
 
Reakce na Drew: V případě, kdy se vypíná ekonomika, bych...
odkaz
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
13.10.2020, 11:05
 
Reakce na bustrew: No, když už se takhle zachová i Hůlka...
No, otázka je, zda vůbec někdo "kdo si říká, jak máme super prezidenta a jak perfektně ho zvolili" kdy existoval. Respektive, zda to byla nějak zásadní množina Miloušovo voličů. Spíš si myslím, že valná většina voličů s potlačením dávicího reflexu hlasovala proti jeho soupeřům. Ona ta atmosféra, kterou jásavý imbecilové z řad příznivců protikandidátů (čímž neříkám, že všichni co volili spacího Kodla, nebo profesora Uho jsou jásavý imbecilové. Jen si pamatuju na tu záplavu nechutných urážek jež řada z nich zaplavovala kohokoliv, kdo nesdílel jejich nadšení) byla dost ohavná. Když na tebe řve (jinak normální) kamrád v hospě před lidma, že si zasr. komouš, když se odmítáš účastnit druhého kola, kam si lid navolil dvě rovnocená zla, snadno se může stát, že pak tu jeho volbu vyhodnotíš jako zlo mnohem větší.
Aby nedošlo k mejlce, v obou případech jsem v druhém kole volil Johna Wolkera v pohodlí domova, protože všichni tři kandidáti pro mne zůstávají nepřijatelní.
Problém s Milošem je ten, že ať je to, jak chce, je to zatraceně zkušenej hajsel. Proto se proti němu taky nepostavil žádný silný politik. Protože by prostě prohrál a narozdíl od Drahošů a Fišerů to ti zkušení moc dobře věděli. Jen mě trošku děsí, kdo bude vykopán na tu příští volbu. Pokud do toho tedy nepude sám Bureš. Pak nás opět čeká totéž. Arcilump a proti němu Uho podporované dost nechutnou společností.
 
 
13.10.2020, 11:00
 
Celkem děsivý tohle poslouchat, ale docela věrohodný Smajlík odkaz
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.10.2020, 11:00
 
Reakce na alkac: A když ti zkolabuje ekonomika, z čeho b...
Ano a já se snažím ukázat, že tohle je falešné dilema. Proto tu zmiňuji skandinávské země, u nichž lze počítat s podobnou demografickou a kulturní strukturou, podobnou institucionální a politickou strukturou, přičemž ale jedna země, alespoň na počátku zvolila radikálně odlišný "liberální" model, kdežto její sousedé zvolili model restriktivnější. Lepší Petriho misku v sociopolitickém světě zřejmě nenajdeš a ten výsledek by tak měl být alespoň částečně vypovídající - z hlediska hrubého domácího produktu zaznamenala celá oblast pochopitelně propad, Norsko 5,1 %, Dánsko 7,7 %, Finsko 6,4 % a Švédsko 8,3 %. Z hlediska situace epidemiologické mělo dnes Norsko 115 nových případů, Dánsko 340, Finsko 214 a Švédsko 657, tj. situace skoro totožná když zohledníme velikost jednotlivých zemí, přičemž jediný zásadní rozdíl je v tom, že Švédsko má 5894 mrtvých, kdežto Norsko, Dánsko a Finsko mají dohromady 1293 mrtvých. Ta finální bilance je tedy taková, že onen původní Švédský model ze střednědobého hlediska nepřinesl Švédsku ani výsledky ekonomické, ani epidemiologické a jeho jedinou zásadní charakteristikou tak byl výrazně větší počet mrtvých ...
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
13.10.2020, 10:54
 
Reakce na mrskman: Jaky velky posuny bys cekal, kdyz jsm...
V případě, kdy se vypíná ekonomika, bych čekal výrazný posun. Podle počtu nakažených fakt nepoznáš nic. Zaujal mě rok 2017, kdy během prvních šesti týdnů zemřelo o 2,5 - 3 000 lidí víc než je v tom období obvyklé. A to už je sakra velké číslo na tak krátkou dobu. Nějak si teď nevybavuju, co v tom roce bylo, ale předpokládám, že se jednalo o nějakou silnou chřipkovou epidemii, jinak si to nedokážu vysvětlit. Proč se tehdy nezaváděly roušky a nezachraňovaly životy? Divný, jak na lidským životě začalo všem strašně záležet až s příchodem covidu. Dřív to bylo evidentně každému jedno.
 
 
 
Ono v podstatě to co řekl Hůlka, tak nepomůže ani Babišovi, protože voliči Zemana mi přijdou silně spjati ze stranou ANO.
Každopádně to co se momentálně děje je neskutečné!
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: To bylo pro Motora27. Pač mě je to ...
No, mě v podstatě taky. Smajlík
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
13.10.2020, 10:43
 
Reakce na Evoorg: Z čistě ekonomického hlediska je mnohe...
Ekonomika je závislá na zdravotnictví? Tak vidíš, člověk se furt učí, já si dodneška myslel, že je to přesně naopak.

Na druhou stranu je to dobrá zpráva pro chudý africký země. Vysmrknou tam pár funglovejch nemocnic a do roka a do dne je z nich ekonomickej tygr. Negativum by bylo pouze, že by to zároveň otočilo migrační toky, nerad bych se dočkal nehezkejch záběrů na zbídačelý němce s iphonama, topící se před tuniským pobřežím.
 
 
 
Reakce na carramela: Dobře, blbě jsem to napsal, doplň s...
To bylo pro Motora27. Pač mě je to jedno Smajlík
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
13.10.2020, 10:42
 
Reakce na zbyna-ck: tak je vidět, že se ani v nejmenším ...
"Z čistě ekonomickýho hlediska je zajímavý se ptát, kolik lidí jsme tedy zachránili." -toto téma jsi se opravdu snažil rozepsat.
"Jen ekonomický hledisko je nesmysl, věc se má posuzovat ze široka" - děkuji. Má reakce byla na to, že toto ti v příspěvcích prozatím vypadlo.


 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: Myslím, že si pan prezident zaslouž...
Dobře, blbě jsem to napsal, doplň si tam, že se škodolibě usmívám nad tím, jak zrovna Hůlka po těch letech prozřel a píši, má nárok na změnu názoru. A že ten dopis sedí, to nikde nerozporuji.
 
 
13.10.2020, 10:17
 
Reakce na ČB_Hrošík: Zpěvák Hůlka vrátí vyznamenání. Zkl...
No, když už se takhle zachová i Hůlka, tj. jeden z jeho největších patolízalů, tak to už teda musí bejt. Celkem by mě zajímalo, kolik Zemanovců si teď tluče hlavou o stůl, jak mohli ten hlas hodit někomu takovýmu a naopak jestli je ještě vůbec někdo, kdo si říká, jak máme super prezidenta a jak perfektně ho zvolili. Nepočítám Vysočinu a část Moravy, tam se jich jistě ještě najde mnoho Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
13.10.2020, 10:10
 
Reakce na ČB_Hrošík: Zpěvák Hůlka vrátí vyznamenání. Zkl...
pěkně! Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

OFFLINE S VÁCLAVEM PROSPALEM (1. část): ''S kluky chci být na střídačce až do konce, stojí mi za to.'' ??...

V posledních zápasech nedostával od trenéra Prospala příležitost, a tak konec sezony stráví Albert Michnáč v dresu...

V neděli s @bkboleslav hrajeme už v 15:30!

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...