ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
24.03.2020, 13:57
 
Fanoušci Chomutova dostávají řádně zabrat. Pro ně hodně smutné.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.03.2020, 12:57
 
Musíme se s tím smířit, že prostě někomu odejdou oblíbenci. Jak psal VP, že s někým to příjemné nebude. Všem co končí moc děkuji za pomoc klubu k postupu a hodně štěstí v další kariéře a osobním životě.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.03.2020, 20:19
 
Reakce na tuppu: Je otázka, proč Korkiakoski a Kotala, k...
Tak Gulas a Rob určitě budou v Plzni. Reálný je Koblih s kterým nebyla za velké peníze spokojenost. Vrablik by byl super
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.03.2020, 20:10
 
Špatnej by nebyl ani ten Kotala. Dobrý bruslař i střelec, silný na puku, provokatér. Navrátil podle mě půjde do Zlína. Korkiakoski nevim. Za mě z pralesa Kotala nebo Smerha jako pravák
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.03.2020, 14:51
 
Tak Václav a jeho tým potvrzen to byla priorita. Teď jako druhá věc prioritní bude brankář. Škoda toho Kloučka podle mě by dal post jedničky s prstem v nose. Jenda může být kvalitní dvojka. Prostě najít jedničku bude teď úkol číslo jedna. Někdo tu psal Klimeše, ale já si dovolím tvrdit, že Kloučkovo kvalit nedosahuje. Že měl výborná čísla je zásluhou také toho jakým stylem Přerov hraje. Podle mě z našich obránců může extraligu v pohodě hrát Pýcha, Plášil, Lytvynov, Connor a doufám, že vedení počítá i s Niklasem Pavlem. Velké zkušenosti má i Renda a Suchoš u nich už je pokročilejší věk, ale je tam zase ten objem kolik toho v extralize odehráli. Navíc pokud se nepletu tak Vráblo je hráč Motoru a záleží jestli by tu měl roli jako má v Plzni kde hraje kolem 20 minut za zápas. V záloze se o šanci může poprat Kachyňa a Svach případně Doktor. Každopádně první ročník se bude důležité hlavně zachránit i přesto věřím pokud se sežene kvalitní gólman můžeme atakovat před kolo. Útok je celkem silný, ale chybí mě jeden opravdu top centr, který to umí vzít na sebe ve všech herních situacích. Rychlostně a kondičně na tom budeme dobře, protože extraliga je spíše o chytrosti a vyspělosti hráčů než o rychlosti. Ty chyby tam prostě soupeř umí trestat.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.03.2020, 19:08
 
Reakce na Zbyna-CK: Počkat, Radil do Pardubic? *8* Já m...
Podle mě to můžou být zatím spekulace. Oficiálně ještě nikdo nic nevyhlásil. Každopádně pokud Dědek nasype do Pardubic miliony , můžou být rázem adeptem na titul. To máš Zohorna, Nakládal, Radil. Na odchodu je prý ale zase Kousal do Komety. Uvidíme co se potvrdí oficiálně
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.03.2020, 17:46
 
Jsem rád, že tu máme takové vedení, které dodržuje sliby a zároveň se nepouští do žádných finančních závodů kdy by mohl klub dostat do červených čísel. Přečetl jsem si rozhovor s Bednou a tleskám, že hodlají vůči hráčům dodržet všechny finanční závazky. To pan Krásný jich hned poslal na dlažbu. Pokud se kádr šikovně doplní teď teda hlavně na postu brankáře tak věřím, že minimálně na předkolo play-off budeme mít v pohodě.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.03.2020, 12:26
 
Nakonec ještě třeba HK fans a Motor fans poklábosí u piva. Myslím si, že čím dál tím víc jich prokoukla ty cirkusácké kousky pana Krásného.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.03.2020, 19:03
 
Podle mě si Klouček pokud ho Pardubice pustí může vybojovat i post jedničky. Neviděl jsem v sezoně žádné větší výpadky. Navíc pod Hrubcem st. se může zlepšovat. K němu někoho zkušeného kdyby svoji roli nezvládl. Na tomto postu rozhodně žádnou slabinu nevidím.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.03.2020, 08:48
 
Reakce na Motor27: Krok 1: Podepsat VP a AT A za dále: ...
Zrovna Beránek by měl být součástí kádru naplno. Jinak chybí tě tam třeba Přikryl, Christov. Uvidíme teď je brzo něco plánovat. Každopádně se těším.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.03.2020, 08:44
 
Mimochodem od předního plzeňského fanouška jsem zaslechl, že s Koblihem není v Plzni moc spokojenost. Hlavně výkony versus jeho plat. Naopak s Kondorem, Gulašem a Vráblem jsou tam maximálně spokojeni. Bohužel Sedlák nebo Horák to asi neklapne tihle borci budou vydělávat jinde. Ale třeba Koblih je celkem reálný. Doufám, že pokud to povede Venca s Alešem tak náš kádr bude čeřit i vody v extralize. Zatím můžeme jen spekulovat. Myslím, že první jména můžeme očekávat v květnu.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.03.2020, 08:39
 
Reakce na Motor27: Kdo si myslíš že na extraligu má?...
Pokud to povede Prospal tak dá šanci většině hráčů z této sezóny. Vráblík co já vím je náš hráč a tak může hrát tady. V Plzni ovšem dostává obrovský prostor a neskutečně se tam vyhrál. Nechci tady jmenovat konkrétní jména, kteří na extraligu nemají o tom si rozhodne trenér. Každopádně já tvrdím že 80% současného kádru extraligu může hrát s tím, že kádr máme lepší než letošní Kladno v extralize. Zbytek musí doplnit hráči, kteří svou kvalitou předčí současný kádr co tu je. Počítám 3-5 hráčů. Jinak kdyby se Motor dohodl s Pardubicemi na Kloučkovi tak bych se nezlobil. Ve hře může být třeba i Salák, ale předpokládám že stejně jako Hrubec zůstanou v lukrativní KHL.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.03.2020, 07:42
 
Doufám, že Venca Prospal si tu extraligu jako trenér Motoru zkusí. Věřím, že je to pro něj velká výzva. Důležité se bude v extralize zabydlet a stabilizovat. Naposled se to povedlo Olomouci. Většina celků se zachránila až v baráži. Kladno a Jihlava návštěva pouze na jeden ročník. Předpokládám, že kostra týmu se udrží a vhodně se doplní. Předpokládám, že takových 5 hráčů bude muset dorazit. Uvidíme kdy také začne nový ročník. Samozřejmě člověk má i nějaké zážitky z pralesa a nyní se můžeme těšit na bitvy s top týmy. Hlavně proti Hradci to asi bude mít power.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
12.03.2020, 15:04
 
odkaz

Venca Prospal
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
12.03.2020, 12:36
 
odkaz

a je to tu
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
12.03.2020, 07:06
 
Už i Tom Hanks je nakažený. Na dnešek jsem zvědavý. Podle mě skončí i NHL a NBA
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.03.2020, 20:54
 
Ono Kladno nehralo úplně zle. Je složilo hlavně zranění Godly. To se Jardovi povedlo získat takového brankáře. Nemít ho tak bylo o osudu Kladna rozhodnuto dříve. Vždyť na začátku šli od porážky k porážce. Stačilo jim dříve přerušit tu šňůru. Pardubice kvalitně doplnili a zřejmě i Dědek hráče významně motivoval. Vítkovice měli přece jenom větší hráčskou kvalitu a Litvínov táhli zkušení harcovníci.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.03.2020, 14:56
 
Od 15 hodin se bude jednat o Chance lize, kde se rozhodne o jejím dalším pokračování a postupujícím do TELH. Zítra zasedne výkonný výbor, který rozhodne o nižších a mládežnických soutěžích.

tohle je zajímavé z toho mě vyznívá , že se bude pokračovat hned bez diváků nebo nás pošlou do extraligy. Jiná varianta asi neexistuje
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.03.2020, 14:47
 
od 15hod se bude jednat o pralese Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.03.2020, 14:41
 
Reakce na quak: Play-off ELH odloženo do 29.3. Pak se uv...
V tuhle dobu to tu bude kulminovat. Pokud se 29.3 nezačne tak se podle mě vše anuluje.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes je den oslav, kromě výhry s Plzní gratulujeme i Jakubu Čížkovi k 19. narozeninám! Všechno nejlepší ??

Motor se raduje z první výhry v nové sezoně! Odnesla to @hcplzen a pomohly zejména dvě branky Zdeňka Doležala a skvělý výkon...

Maximální soustředění Marka Čiliaka před debutem v brankovišti Motoru! #hcmotor #nejenhokej #koncentrace #SPAvCEB

Vstupenky na zítřejší zápas s Plzní už si může koupit každý bez omezení za 50 Kč. Těšíme se na...