ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Je nám to líto, ale jsme nuceni vlakový výjezd zrušit.

České dráhy nám posunuly odjezd na 7:20 a prodloužily dobu na trati o další hodinu. Ale to nebyl jediný důvod zrušení vlaku. Dalším důvodem byl nečekaný nezájem ze strany fanoušků... Kapacita vlaku je 380 lidí a pronájem vlaku je fi.ně daný na 202 000,-. Splatný samozřejmě dopředu (v pátek 8.11.). K dnešnímu dni je přihlášeno 110 lidí a i jednoduchou matematikou se dostaneme na částku, která nepokryje ani polovinu nákladů. Doplatit danou částku (a doufat,že se lidi donahlásí a zaplatí) není ve finančních možnostech fanklubu. Přes velké naštvání a hlavně zklamání tedy rušíme speciální vlakový výjezd.

Nabízíme náhradní variantu, a to vypravení dvou autobusů. Cena je nižší a pořád platí, že je v ní započítána i vstupenka na zápas. Samozřejmě pochopíme, když nebudete chtít využít náhradní dopravy. Pokud jste již zaplatili a nepojedete busem, tak Vám peníze vrátíme zpět na účet. Pokud jste již zaplatili a pojedete busem, tak vám vrátíme rozdíl buď hotově v buse nebo zpět na účet (možnost domluvy). Prosíme tedy o vyjádření, zda využijete autobus nebo vás z výjezdu máme odhlásit. Děkujeme a ještě jednou se omlouváme.

Více informací na odkaz
 
 
 
Dejte sem ten rozhovor s Klozem prosím.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
06.11.2019, 19:21
 
"Petr Bříza by mohl v čele IIHF vystřídat Reného Fasela. Bývalý brankář je jedním z pěti kandidátů. Jeho nominaci ještě projedná hokejový svaz."

No nevím...
 
 
 
Reakce na tveety: Paav: No z toho článku mně plyne, že v...
Jo díky...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.11.2019, 15:31
 
Souhlas s Tveetym. Bohužel Davidovi se hrát do těla, ani bránit moc nechce. Když vidím, jak se sráží Endy, nebo jak dozadu poctivě maká Novka, tak ta srovnání nevychází pro Davida moc lichotivě.

Endy se mi letos fakt líbí. Jen by možná mohl častěji přihrávat, ale možná to po něm Venca chce aby spíše střílel.
 
 
tveetytveety | MOTOR
Reagovat
06.11.2019, 15:18
 
Paav: No z toho článku mně plyne, že vůle nebyla na straně hráče.. Takže pravděpodobně má lepší aganžmá..
 
 
 
Off topic:
Tomu moc nerozumím. Kafka za 19 zápasu 16 bodů a konec odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
06.11.2019, 15:09
 
Reakce na Jeníček: ...víceméně se zde řešilo dilema, zda...
Ohledně toho "za trest" (uvozovky podtrhuji) zase pošlu bílé pečivo tobě, protože i mě už po tom jeho posledním rozhovoru v hlavě jméno Dostálek zablikalo. Ale já jsem značně paranoidní, tak snad se pletu, třeba se jen blbě vyjádřil a koneckonců co měl taky na tu otázku odpovědět...
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.11.2019, 15:02
 
Jeníček: Z mýho pohledu to není jestli Gilbert nebo Kloz ale zdali Gilbert a zdali Kloz...

Ať už je důvod jakýkoliv - nebojovnost, nespokojenost s tím, že hraju jen I. ligu, nezapadání do koncepce, malá produktivita atd. V tomhle má ale VP mou důvěru..

V létě jsme se divili, proč zůstal Endy a hle, je to úplně jinej Endy. Lépe bruslící a přesto stále podobně fyzicky disponovanej hráč.
 
 
 
S cílem jaký máme bych byl s těmito hráči nekompromisní, pokud se rýsuje nějaký příchod.
Pro postup všechno.
Letos si odvážím tvrdit je postup nejvíce hratelný. A měli bychom toho využít.
 
 
JeníčekJeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
06.11.2019, 14:41
 
Reakce na alkac: To sice možná je, ale jinak naprostý so...
...víceméně se zde řešilo dilema, zda Kloz či Gilbert a já mám obavy, aby zde Klozák nebyl tzv. za trest. Druhého Dostálka, bych zde letos opravdu nechtěl, ten by přínosem k postupu nebyl. Uvidíme!.. My o tom můžeme spekulovat a blábolit.. vedení musí rozhodnout....
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
06.11.2019, 14:29
 
Reakce na jeníček: ...je to lepší, nežli to bylo před to...
To sice možná je, ale jinak naprostý souhlasím s Tveetym. Na začátku sezony jsem si říkal, že se prostě jako loni potřebuje trefit a sráží ho nedostatek sebevědomí, ale po tom prvním zápase po jeho návratu do sestavy už se mi zase zdá, že výrazně zvolnil a nemaká. Loni třeba Čermák s Čajdou také neměli střeleckou formu, ale dřeli na ledě pro spoluhráče a to u Gilberta momentálně bohužel nevidím. A nemyslím si, že tohle mu zrovna u VP bude dlouhodoběji procházet. No, uvidíme...
 
 
jeníčekjeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
06.11.2019, 14:20
 
Reakce na Tveety: jeníček: Fakt Ti připadá, že je David ...
...je to lepší, nežli to bylo před tou "tribunou" ..alespoň mě to tak připadá. Netvrdím, že je vše úplně ok ..vždy je co zlepšit a u něho, více "přítlačit na pilu". Věřím Vencovi, že jej "dostartuje" !
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.11.2019, 13:55
 
jeníček: Fakt Ti připadá, že je David nastartovanej? Mně tedy ne. Stále to je dle mýho dost bez šťávy, když si vzpomenu, jak fyzicky byl schopnej hrát vloni a jak hraje letos.
To, že člověku nepadaj góly je jedna věc, ale to, že se nesráží tolik, nevrací tolik apod. je pouze a jen o vůli...
 
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.11.2019, 12:50
 
Já jsem spíš zvědavej, jestli se nějak řeší situace v obraně, která není nejlepší co do šířky sestavy. Což o to, Pýcha, Plášil, Lytvynov, Vydarený, Sege i Pavel hrajou dobře a funguje to, ale nemít za nikoho z nich náhradu, to je dost problém. Ale zase - nevíme, jak blízko návratu na led a do plnýho zatížení je Žiga.
 
 
jeníčekjeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
06.11.2019, 12:25
 
Reakce na alkac: Já si zase myslím, že snažit se překopá...
... víceméně rohlík (omluva všem, kteří nemají rádi bílé pečivo).. S každým novým kamínkem ..v tomto případě kamenem do herní mozaiky, se ta mozaika do určité míry mění. Nejsem si úplně jistý, zda je nutno v současné době něco měnit a zda návrat Kloze, není danajským darem. Pozitivem je, že se s jeho návratem zvyšuje teamová konkurence. Je zároveň hráčem navíc, pro případ zranění, ale dle mého, nevíme v dané chvíli kam s ním. Zároveň mám z rozhovoru dojem, že z návratu do pralesa, nadšený vůbec není. Oproti němu, Davida známe, víme co můžeme od něho očekávat a Venca jej umí nastartovat ..viz poslední zápasy. Navíc u Davida nehrozí, že bude trpět Pardubicko - extraligovou "nostalgií"... Sezóna je dlouhá, nejsme ještě ani v polovině zákl. části a klidně se může stát, že za Klozáka ještě budeme rádi, ale dilema "kam s ním" vedení opravdu nezávidím.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.11.2019, 12:25
 
zbyna-ck: U toho Christova, jak kdo :-P Já ho obhajoval, třeba Smajlík Ale obecně souhlas, víme prd..
 
 
 
Reakce na quak: Off-topic: Příští týden proběhne pravide...
Je třeba kontaktovat Novotnaka, ten toho má na srdci dost,tak se může konfrontovat Smajlík
 
 
 
Ujčík chce vést extraligovou disciplinárku i jako trenér Jihlavy
odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Karel Caldr. V klubu hrál 3 sezony, celkem byl připraven do 45 zápasů a v nich...

???? Ve čtvrtek ráno se našemu obránci Niklasovi a jeho přítelkyni Alvě narodil syn Lukas! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví, a...