ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CLI DEC JBL KLT KNO KOB MST RIS ROU SOK
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
36 ne 13.2.2011 Klatovy Most 5:7
36 ne 13.2.2011 Česká Lípa Řisuty 1:2sn
36 ne 13.2.2011 Roudnice n/L Kobra Praha 3:6
36 so 12.2.2011 Jablonec Klášterec n/O 3:2
36 pá 11.2.2011 Děčín Sokolov 4:6
 
35 st 9.2.2011 Řisuty Roudnice n/L 9:1
35 st 9.2.2011 Klášterec n/O Česká Lípa 11:5
35 st 9.2.2011 Kobra Praha Klatovy 1:6
35 st 9.2.2011 Sokolov Jablonec 4:3p
35 st 9.2.2011 Most Děčín 4:7
 
34 so 5.2.2011 Řisuty Jablonec 2:5
34 so 5.2.2011 Klášterec n/O Děčín 3:7
34 so 5.2.2011 Sokolov Klatovy 8:3
34 so 5.2.2011 Roudnice n/L Česká Lípa 1:4
34 so 5.2.2011 Kobra Praha Most 3:12
 
33 st 2.2.2011 Klatovy Klášterec n/O 2:5
33 st 2.2.2011 Česká Lípa Kobra Praha 4:6
33 st 2.2.2011 Most Sokolov 7:1
33 st 2.2.2011 Jablonec Roudnice n/L 3:4
33 st 2.2.2011 Děčín Řisuty 9:8sn
 
32 ne 30.1.2011 Klatovy Roudnice n/L 7:4
32 ne 30.1.2011 Děčín Česká Lípa 3:0
32 so 29.1.2011 Řisuty Most 4:3sn
32 so 29.1.2011 Sokolov Klášterec n/O 3:7
32 so 29.1.2011 Jablonec Kobra Praha 10:3
 
31 st 26.1.2011 Klášterec n/O Most 8:2
31 st 26.1.2011 Česká Lípa Jablonec 3:2
31 st 26.1.2011 Roudnice n/L Děčín 2:3
31 st 26.1.2011 Řisuty Klatovy 4:5
31 st 26.1.2011 Kobra Praha Sokolov 4:7
 
30 ne 23.1.2011 Děčín Kobra Praha 11:3
30 ne 23.1.2011 Klatovy Jablonec 4:0
30 so 22.1.2011 Klášterec n/O Řisuty 2:6
30 so 22.1.2011 Sokolov Roudnice n/L 4:3
30 so 22.1.2011 Most Česká Lípa 3:0
 
29 st 19.1.2011 Kobra Praha Klášterec n/O 2:3
29 st 19.1.2011 Řisuty Sokolov 9:3
29 st 19.1.2011 Roudnice n/L Most 4:10
29 st 19.1.2011 Jablonec Děčín 5:1
29 st 19.1.2011 Česká Lípa Klatovy 0:8
 
28 ne 16.1.2011 Děčín Klatovy 3:4p
28 ne 16.1.2011 Česká Lípa Sokolov 5:6sn
28 so 15.1.2011 Roudnice n/L Klášterec n/O 1:6
28 so 15.1.2011 Jablonec Most 3:6
28 so 15.1.2011 Kobra Praha Řisuty 5:4sn
 
27 st 12.1.2011 Klatovy Kobra Praha 6:1
27 st 12.1.2011 Děčín Most 3:0
27 st 12.1.2011 Česká Lípa Klášterec n/O 5:9
27 st 12.1.2011 Jablonec Sokolov 5:3
27 st 12.1.2011 Roudnice n/L Řisuty 3:2sn
 
26 so 8.1.2011 Klášterec n/O Jablonec 2:1
26 so 8.1.2011 Řisuty Česká Lípa 6:4
26 so 8.1.2011 Sokolov Děčín 3:4p
26 so 8.1.2011 Most Klatovy 7:1
26 so 8.1.2011 Kobra Praha Roudnice n/L 1:4
 
25 st 5.1.2011 Klatovy Sokolov 3:4sn
25 st 5.1.2011 Česká Lípa Roudnice n/L 3:4sn
25 st 5.1.2011 Děčín Klášterec n/O 4:2
25 st 5.1.2011 Jablonec Řisuty 4:0
25 st 5.1.2011 Most Kobra Praha 5:4sn
 
24 st 22.12.2010 Řisuty Děčín 6:1
24 st 22.12.2010 Roudnice n/L Jablonec 7:1
24 st 22.12.2010 Kobra Praha Česká Lípa 3:4
24 st 22.12.2010 Klášterec n/O Klatovy 4:3
24 st 22.12.2010 Sokolov Most 4:6
 
23 ne 19.12.2010 Česká Lípa Děčín 2:1
23 so 18.12.2010 Klášterec n/O Sokolov 10:2
23 so 18.12.2010 Roudnice n/L Klatovy 1:4
23 so 18.12.2010 Kobra Praha Jablonec 2:6
23 so 18.12.2010 Most Řisuty 4:5sn
 
22 st 15.12.2010 Most Klášterec n/O 4:1
22 st 15.12.2010 Klatovy Řisuty 3:2p
22 st 15.12.2010 Děčín Roudnice n/L 3:2p
22 st 15.12.2010 Sokolov Kobra Praha 3:2
22 st 15.12.2010 Jablonec Česká Lípa 5:0
 
21 ne 12.12.2010 Česká Lípa Most 1:5
21 so 11.12.2010 Řisuty Klášterec n/O 6:2
21 so 11.12.2010 Roudnice n/L Sokolov 1:5
21 so 11.12.2010 Kobra Praha Děčín 6:1
21 so 11.12.2010 Jablonec Klatovy 9:2
 
11 so 11.12.2010 Most Česká Lípa 9:1
 
20 st 8.12.2010 Klatovy Česká Lípa 3:1
20 st 8.12.2010 Sokolov Řisuty 6:5
20 st 8.12.2010 Děčín Jablonec 1:2sn
20 st 8.12.2010 Most Roudnice n/L 4:9
20 st 8.12.2010 Klášterec n/O Kobra Praha 6:5
 
19 ne 5.12.2010 Klatovy Děčín 1:0
19 so 4.12.2010 Sokolov Česká Lípa 4:2
19 so 4.12.2010 Klášterec n/O Roudnice n/L 8:7p
19 so 4.12.2010 Most Jablonec 6:5
19 st 1.12.2010 Řisuty Kobra Praha 1:3
 
18 so 27.11.2010 Řisuty Roudnice n/L 4:0
18 so 27.11.2010 Sokolov Jablonec 4:3p
18 so 27.11.2010 Klášterec n/O Česká Lípa 4:2
18 so 27.11.2010 Most Děčín 6:1
18 so 27.11.2010 Kobra Praha Klatovy 3:5
 
17 ne 21.11.2010 Roudnice n/L Kobra Praha 3:7
17 ne 21.11.2010 Česká Lípa Řisuty 3:10
17 ne 21.11.2010 Klatovy Most 3:5
17 ne 21.11.2010 Děčín Sokolov 5:3
17 so 20.11.2010 Jablonec Klášterec n/O 1:2
 
16 st 17.11.2010 Řisuty Jablonec 5:1
16 st 17.11.2010 Klášterec n/O Děčín 8:2
16 st 17.11.2010 Sokolov Klatovy 6:1
16 st 17.11.2010 Roudnice n/L Česká Lípa 6:2
16 st 17.11.2010 Kobra Praha Most 1:4
 
15 ne 14.11.2010 Česká Lípa Kobra Praha 5:2
15 ne 14.11.2010 Děčín Řisuty 1:2p
15 ne 14.11.2010 Klatovy Klášterec n/O 2:4
15 so 13.11.2010 Most Sokolov 4:7
15 so 13.11.2010 Jablonec Roudnice n/L 5:6
 
14 st 10.11.2010 Kobra Praha Sokolov 1:7
14 st 10.11.2010 Roudnice n/L Děčín 5:0
14 st 10.11.2010 Klášterec n/O Most 8:4
14 st 10.11.2010 Česká Lípa Jablonec 3:7
14 st 10.11.2010 Řisuty Klatovy 3:4
 
13 ne 7.11.2010 Děčín Česká Lípa 5:4p
13 ne 7.11.2010 Klatovy Roudnice n/L 4:3sn
13 so 6.11.2010 Sokolov Klášterec n/O 3:6
13 so 6.11.2010 Most Řisuty 3:1
13 so 6.11.2010 Jablonec Kobra Praha 6:5p
 
12 st 3.11.2010 Řisuty Sokolov 3:0
12 st 3.11.2010 Kobra Praha Klášterec n/O 4:6
12 st 3.11.2010 Jablonec Děčín 7:3
12 st 3.11.2010 Roudnice n/L Most 2:5
12 st 3.11.2010 Česká Lípa Klatovy 1:4
 
11 ne 31.10.2010 Klatovy Jablonec 4:2
11 so 30.10.2010 Klášterec n/O Řisuty 6:3
11 so 30.10.2010 Sokolov Roudnice n/L 4:9
11 čt 28.10.2010 Děčín Kobra Praha 5:2
 
10 ne 24.10.2010 Roudnice n/L Klášterec n/O 3:7
10 ne 24.10.2010 Česká Lípa Sokolov 4:3
10 ne 24.10.2010 Děčín Klatovy 3:5
10 so 23.10.2010 Kobra Praha Řisuty 4:5
10 so 23.10.2010 Jablonec Most 5:6
 
9 ne 17.10.2010 Děčín Most 2:5
9 ne 17.10.2010 Roudnice n/L Řisuty 3:1
9 ne 17.10.2010 Česká Lípa Klášterec n/O 4:6
9 ne 17.10.2010 Klatovy Kobra Praha 10:4
9 so 16.10.2010 Jablonec Sokolov 8:3
 
8 so 9.10.2010 Klášterec n/O Jablonec 3:2
8 so 9.10.2010 Řisuty Česká Lípa 6:0
8 so 9.10.2010 Sokolov Děčín 3:2sn
8 so 9.10.2010 Most Klatovy 2:5
8 so 9.10.2010 Kobra Praha Roudnice n/L 7:4
 
7 st 6.10.2010 Most Kobra Praha 8:2
7 st 6.10.2010 Klatovy Sokolov 6:1
7 st 6.10.2010 Jablonec Řisuty 4:3p
7 st 6.10.2010 Děčín Klášterec n/O 4:3
7 st 6.10.2010 Česká Lípa Roudnice n/L 4:3
 
6 ne 3.10.2010 Roudnice n/L Jablonec 4:3
6 so 2.10.2010 Sokolov Most 5:2
6 so 2.10.2010 Klášterec n/O Klatovy 4:2
6 so 2.10.2010 Kobra Praha Česká Lípa 0:3
6 so 2.10.2010 Řisuty Děčín 3:2sn
 
5 út 28.9.2010 Most Klášterec n/O 2:5
5 út 28.9.2010 Děčín Roudnice n/L 2:3
5 út 28.9.2010 Sokolov Kobra Praha 5:2
5 út 28.9.2010 Klatovy Řisuty 2:4
5 út 28.9.2010 Jablonec Česká Lípa 4:3sn
 
4 ne 26.9.2010 Česká Lípa Děčín 1:3
4 ne 26.9.2010 Roudnice n/L Klatovy 5:3
4 so 25.9.2010 Klášterec n/O Sokolov 3:1
4 so 25.9.2010 Řisuty Most 3:5
4 so 25.9.2010 Kobra Praha Jablonec 5:4
 
3 st 22.9.2010 Klášterec n/O Kobra Praha 4:2
3 st 22.9.2010 Most Roudnice n/L 4:3
3 st 22.9.2010 Sokolov Řisuty 1:4
3 st 22.9.2010 Děčín Jablonec 1:4
3 st 22.9.2010 Klatovy Česká Lípa 8:3
 
2 ne 19.9.2010 Roudnice n/L Sokolov 5:3
2 ne 19.9.2010 Česká Lípa Most 5:7
2 so 18.9.2010 Jablonec Klatovy 5:3
2 so 18.9.2010 Kobra Praha Děčín 5:4sn
2 so 18.9.2010 Řisuty Klášterec n/O 2:6
 
1 ne 12.9.2010 Klatovy Děčín 3:6
1 so 11.9.2010 Řisuty Kobra Praha 2:1
1 so 11.9.2010 Klášterec n/O Roudnice n/L 9:4
1 so 11.9.2010 Sokolov Česká Lípa 7:4
1 so 11.9.2010 Most Jablonec 3:4sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:13x
3:04x
3:14x
3:24x
3:2pp2x
3:2sn3x
4:03x
4:11x
4:26x
4:37x
4:3pp3x
4:3sn3x
5:02x
5:12x
5:24x
5:35x
5:41x
5:4pp1x
5:4sn3x
6:01x
6:16x
6:22x
6:31x
6:41x
6:53x
6:5pp1x
7:13x
7:31x
7:43x
8:23x
8:33x
8:41x
8:7pp1x
9:12x
9:21x
9:31x
9:41x
9:8sn1x
10:21x
10:31x
10:41x
11:31x
11:51x
0:31x
0:81x
1:21x
1:2pp1x
1:2sn2x
1:32x
1:47x
1:52x
1:62x
1:71x
2:33x
2:42x
2:56x
2:63x
3:43x
3:4pp2x
3:4sn3x
3:54x
3:64x
3:75x
3:101x
3:121x
4:52x
4:5sn1x
4:65x
4:73x
4:92x
4:101x
5:62x
5:6sn1x
5:72x
5:91x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Motor ani s náskokem na prvním místě neusíná na vavřínech, naopak! Přichází další posila, šikovný mladý útočník z @HCSpartaPraha...

Úvodní fázi sezony hodnotil asistent trenéra ALEŠ TOTTER. Pro klubový web hovořil o skvělém bodovém počinu či zranění Romana...

Smutná zpráva zasáhla celý český hokejový národ. Nejstarší žijící český ligový hokejista pan Václav Lenc dnes bohužel ve věku 99...

Smutná zpráva doputovala do našeho klubu. Zemřel nejstarší ligový hokejista Václav Lenc. Bylo mu 99 let. Celé rodině a všem...