ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BRE FRM HOD NJI OPA POR PRE SKK TEC VAL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
44 st 25.2.2015 Vsetín Karviná 5:2
44 st 25.2.2015 Přerov Technika 1:3
44 st 25.2.2015 Opava Poruba 4:3sn
44 st 25.2.2015 Břeclav Hodonín 3:5
44 st 25.2.2015 Val. Meziříčí Nový Jičín 1:2
 
43 so 21.2.2015 Karviná Val. Meziříčí 2:4
43 so 21.2.2015 Nový Jičín Opava 1:4
43 so 21.2.2015 Technika Vsetín 4:3
43 so 21.2.2015 Hodonín Frýdek-Místek 8:1
43 so 21.2.2015 Poruba Břeclav 5:0
 
42 st 18.2.2015 Opava Karviná 7:0
42 st 18.2.2015 Frýdek-Místek Poruba 3:7
42 st 18.2.2015 Břeclav Nový Jičín 3:2
42 st 18.2.2015 Přerov Vsetín 6:1
42 st 18.2.2015 Val. Meziříčí Technika 6:4
 
39 po 16.2.2015 Poruba Přerov 5:3
 
41 so 14.2.2015 Karviná Břeclav 2:0
41 so 14.2.2015 Hodonín Přerov 0:5
41 so 14.2.2015 Technika Opava 2:1sn
41 so 14.2.2015 Vsetín Val. Meziříčí 7:3
41 so 14.2.2015 Nový Jičín Frýdek-Místek 7:3
 
40 st 11.2.2015 Opava Vsetín 1:4
40 st 11.2.2015 Přerov Val. Meziříčí 5:1
40 st 11.2.2015 Frýdek-Místek Karviná 4:3
40 st 11.2.2015 Břeclav Technika 3:2p
40 st 11.2.2015 Hodonín Poruba 4:5sn
 
39 so 7.2.2015 Val. Meziříčí Opava 1:3
39 so 7.2.2015 Nový Jičín Hodonín 4:6
39 so 7.2.2015 Technika Frýdek-Místek 3:0
39 so 7.2.2015 Vsetín Břeclav 4:1
 
38 st 4.2.2015 Břeclav Val. Meziříčí 3:5
38 st 4.2.2015 Přerov Opava 4:2
38 st 4.2.2015 Karviná Hodonín 2:7
38 st 4.2.2015 Frýdek-Místek Vsetín 2:5
 
37 so 31.1.2015 Karviná Poruba 3:5
37 so 31.1.2015 Opava Břeclav 5:1
37 so 31.1.2015 Technika Hodonín 3:4
37 so 31.1.2015 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 4:3sn
37 so 31.1.2015 Nový Jičín Přerov 1:5
 
36 st 28.1.2015 Přerov Břeclav 4:0
36 st 28.1.2015 Frýdek-Místek Opava 2:1
36 st 28.1.2015 Poruba Technika 6:4
36 st 28.1.2015 Nový Jičín Karviná 7:3
36 st 28.1.2015 Hodonín Vsetín 4:5p
 
38 po 26.1.2015 Poruba Nový Jičín 5:1
 
35 so 24.1.2015 Břeclav Frýdek-Místek 6:3
35 so 24.1.2015 Val. Meziříčí Hodonín 4:2
35 so 24.1.2015 Technika Nový Jičín 2:3p
35 so 24.1.2015 Vsetín Poruba 4:3
35 pá 23.1.2015 Karviná Přerov 1:4
 
34 st 21.1.2015 Poruba Val. Meziříčí 8:1
34 st 21.1.2015 Hodonín Opava 3:0
34 st 21.1.2015 Přerov Frýdek-Místek 10:1
34 st 21.1.2015 Karviná Technika 2:5
34 st 21.1.2015 Nový Jičín Vsetín 2:3sn
 
33 so 17.1.2015 Karviná Vsetín 3:1
33 so 17.1.2015 Technika Přerov 4:2
33 so 17.1.2015 Nový Jičín Val. Meziříčí 2:3
33 so 17.1.2015 Poruba Opava 4:3sn
33 so 17.1.2015 Hodonín Břeclav 3:2
 
32 st 14.1.2015 Val. Meziříčí Karviná 4:2
32 st 14.1.2015 Frýdek-Místek Hodonín 7:4
32 st 14.1.2015 Břeclav Poruba 3:4sn
32 st 14.1.2015 Vsetín Technika 6:4
32 st 14.1.2015 Opava Nový Jičín 2:6
 
31 so 10.1.2015 Karviná Opava 5:3
31 so 10.1.2015 Technika Val. Meziříčí 4:0
31 so 10.1.2015 Poruba Frýdek-Místek 6:3
31 so 10.1.2015 Nový Jičín Břeclav 3:0
31 so 10.1.2015 Vsetín Přerov 1:2
 
30 st 7.1.2015 Opava Technika 3:2
30 st 7.1.2015 Frýdek-Místek Nový Jičín 3:4
30 st 7.1.2015 Břeclav Karviná 1:3
30 st 7.1.2015 Val. Meziříčí Vsetín 2:3p
30 st 7.1.2015 Přerov Hodonín 2:1
 
29 ne 4.1.2015 Val. Meziříčí Přerov 3:2p
29 so 3.1.2015 Poruba Hodonín 6:3
29 so 3.1.2015 Technika Břeclav 4:2
29 so 3.1.2015 Vsetín Opava 3:2
29 so 3.1.2015 Karviná Frýdek-Místek 3:5
 
28 po 29.12.2014 Vsetín Břeclav 3:2
28 po 22.12.2014 Opava Val. Meziříčí 5:1
28 po 22.12.2014 Hodonín Nový Jičín 3:2p
28 ne 21.12.2014 Frýdek-Místek Technika 2:3
 
27 so 20.12.2014 Opava Přerov 3:1
27 so 20.12.2014 Hodonín Karviná 7:2
27 so 20.12.2014 Nový Jičín Poruba 3:4p
27 so 20.12.2014 Val. Meziříčí Břeclav 4:3
27 so 20.12.2014 Vsetín Frýdek-Místek 4:1
 
26 st 17.12.2014 Přerov Nový Jičín 6:2
26 st 17.12.2014 Poruba Karviná 7:2
26 st 17.12.2014 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 6:3
26 st 17.12.2014 Břeclav Opava 5:3
26 st 17.12.2014 Hodonín Technika 3:2
 
25 so 13.12.2014 Karviná Nový Jičín 4:3p
25 so 13.12.2014 Opava Frýdek-Místek 8:4
25 so 13.12.2014 Přerov Břeclav 2:0
25 so 13.12.2014 Vsetín Hodonín 6:2
25 so 13.12.2014 Technika Poruba 2:3sn
 
24 st 10.12.2014 Hodonín Val. Meziříčí 6:2
24 st 10.12.2014 Frýdek-Místek Břeclav 1:2
24 st 10.12.2014 Přerov Karviná 7:2
24 st 10.12.2014 Poruba Vsetín 4:1
24 st 10.12.2014 Nový Jičín Technika 2:1
 
23 so 6.12.2014 Vsetín Nový Jičín 3:5
23 so 6.12.2014 Technika Karviná 6:2
23 so 6.12.2014 Frýdek-Místek Přerov 1:4
23 so 6.12.2014 Val. Meziříčí Poruba 4:1
23 pá 5.12.2014 Opava Hodonín 2:3
 
22 st 3.12.2014 Vsetín Karviná 3:1
22 st 3.12.2014 Přerov Technika 1:2
22 st 3.12.2014 Opava Poruba 4:3p
22 st 3.12.2014 Břeclav Hodonín 1:4
22 st 3.12.2014 Val. Meziříčí Nový Jičín 2:5
 
21 so 29.11.2014 Karviná Val. Meziříčí 6:2
21 so 29.11.2014 Hodonín Frýdek-Místek 2:5
21 so 29.11.2014 Technika Vsetín 0:2
21 so 29.11.2014 Nový Jičín Opava 2:3
21 so 29.11.2014 Poruba Břeclav 4:3sn
 
20 st 26.11.2014 Opava Karviná 5:4
20 st 26.11.2014 Břeclav Nový Jičín 4:6
20 st 26.11.2014 Frýdek-Místek Poruba 3:7
20 st 26.11.2014 Val. Meziříčí Technika 1:6
20 st 26.11.2014 Přerov Vsetín 7:4
 
19 so 22.11.2014 Karviná Břeclav 2:3
19 so 22.11.2014 Hodonín Přerov 2:3
19 so 22.11.2014 Nový Jičín Frýdek-Místek 4:1
19 so 22.11.2014 Technika Opava 6:4
19 so 22.11.2014 Vsetín Val. Meziříčí 7:2
 
28 st 19.11.2014 Přerov Poruba 1:0sn
 
9 st 19.11.2014 Karviná Opava 2:3sn
 
18 po 17.11.2014 Opava Vsetín 4:2
18 po 17.11.2014 Přerov Val. Meziříčí 5:1
18 po 17.11.2014 Břeclav Technika 1:2
18 po 17.11.2014 Hodonín Poruba 4:5
18 po 17.11.2014 Frýdek-Místek Karviná 6:5
 
17 so 15.11.2014 Nový Jičín Hodonín 4:3
17 so 15.11.2014 Břeclav Vsetín 3:5
17 so 15.11.2014 Poruba Přerov 3:4p
17 so 15.11.2014 Val. Meziříčí Opava 2:3
17 so 15.11.2014 Technika Frýdek-Místek 10:4
 
16 st 12.11.2014 Poruba Nový Jičín 0:1
16 st 12.11.2014 Hodonín Karviná 5:3
16 st 12.11.2014 Břeclav Val. Meziříčí 4:3p
16 st 12.11.2014 Frýdek-Místek Vsetín 4:5
16 st 12.11.2014 Přerov Opava 3:2
 
15 so 8.11.2014 Opava Břeclav 0:1
15 so 8.11.2014 Technika Hodonín 4:0
15 so 8.11.2014 Nový Jičín Přerov 2:5
15 so 8.11.2014 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 5:4
15 so 8.11.2014 Karviná Poruba 2:8
 
14 st 5.11.2014 Břeclav Přerov 1:2
14 st 5.11.2014 Poruba Technika 2:3
14 st 5.11.2014 Frýdek-Místek Opava 3:2sn
14 st 5.11.2014 Hodonín Vsetín 3:4sn
14 st 5.11.2014 Nový Jičín Karviná 4:5sn
 
13 so 1.11.2014 Frýdek-Místek Břeclav 3:4
13 so 1.11.2014 Technika Nový Jičín 5:2
13 so 1.11.2014 Val. Meziříčí Hodonín 9:7
13 so 1.11.2014 Vsetín Poruba 4:3
13 so 1.11.2014 Karviná Přerov 3:6
 
12 út 28.10.2014 Karviná Technika 4:5p
12 út 28.10.2014 Poruba Val. Meziříčí 5:2
12 út 28.10.2014 Přerov Frýdek-Místek 3:4
12 út 28.10.2014 Nový Jičín Vsetín 6:4
12 út 28.10.2014 Hodonín Opava 2:3p
 
11 so 25.10.2014 Karviná Vsetín 2:5
11 so 25.10.2014 Poruba Opava 9:2
11 so 25.10.2014 Technika Přerov 3:2p
11 so 25.10.2014 Nový Jičín Val. Meziříčí 4:2
11 so 25.10.2014 Hodonín Břeclav 5:0
 
10 st 22.10.2014 Vsetín Technika 3:2
10 st 22.10.2014 Břeclav Poruba 1:7
10 st 22.10.2014 Val. Meziříčí Karviná 4:5
10 st 22.10.2014 Frýdek-Místek Hodonín 5:4p
10 st 22.10.2014 Opava Nový Jičín 4:3
 
9 so 18.10.2014 Technika Val. Meziříčí 2:4
9 so 18.10.2014 Poruba Frýdek-Místek 3:4sn
9 so 18.10.2014 Vsetín Přerov 1:5
9 so 18.10.2014 Nový Jičín Břeclav 2:4
 
8 st 15.10.2014 Břeclav Karviná 6:2
8 st 15.10.2014 Opava Technika 1:6
8 st 15.10.2014 Val. Meziříčí Vsetín 2:5
8 st 15.10.2014 Frýdek-Místek Nový Jičín 0:8
8 st 15.10.2014 Přerov Hodonín 5:3
 
7 so 11.10.2014 Karviná Frýdek-Místek 3:2
7 so 11.10.2014 Val. Meziříčí Přerov 1:2
7 so 11.10.2014 Technika Břeclav 8:0
7 so 11.10.2014 Poruba Hodonín 9:3
7 so 11.10.2014 Vsetín Opava 5:1
 
6 st 8.10.2014 Opava Val. Meziříčí 8:2
6 st 8.10.2014 Přerov Poruba 1:3
6 st 8.10.2014 Břeclav Vsetín 5:3
6 st 8.10.2014 Frýdek-Místek Technika 2:4
6 st 8.10.2014 Hodonín Nový Jičín 6:1
 
5 so 4.10.2014 Opava Přerov 3:2
5 so 4.10.2014 Karviná Hodonín 3:4
5 so 4.10.2014 Val. Meziříčí Břeclav 1:3
5 so 4.10.2014 Vsetín Frýdek-Místek 4:1
5 so 4.10.2014 Nový Jičín Poruba 1:2
 
4 so 27.9.2014 Poruba Karviná 4:3p
4 so 27.9.2014 Břeclav Opava 3:5
4 so 27.9.2014 Přerov Nový Jičín 2:1p
4 so 27.9.2014 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 3:2p
4 so 27.9.2014 Hodonín Technika 1:2sn
 
3 st 24.9.2014 Vsetín Hodonín 1:2p
3 st 24.9.2014 Opava Frýdek-Místek 3:1
3 st 24.9.2014 Břeclav Přerov 5:0
3 st 24.9.2014 Technika Poruba 2:3
3 st 24.9.2014 Karviná Nový Jičín 3:9
 
2 so 20.9.2014 Hodonín Val. Meziříčí 4:1
2 so 20.9.2014 Břeclav Frýdek-Místek 5:3
2 so 20.9.2014 Přerov Karviná 4:1
2 so 20.9.2014 Poruba Vsetín 2:3
2 so 20.9.2014 Nový Jičín Technika 5:4
 
1 st 17.9.2014 Vsetín Nový Jičín 2:0
1 st 17.9.2014 Technika Karviná 1:0
1 st 17.9.2014 Opava Hodonín 5:2
1 st 17.9.2014 Val. Meziříčí Poruba 5:4
1 st 17.9.2014 Frýdek-Místek Přerov 0:2

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
1:0sn1x
2:03x
2:13x
2:1pp1x
2:1sn1x
3:03x
3:14x
3:210x
3:2pp5x
3:2sn1x
4:03x
4:18x
4:27x
4:37x
4:3pp4x
4:3sn4x
5:03x
5:16x
5:24x
5:37x
5:44x
5:4pp1x
6:12x
6:26x
6:34x
6:45x
6:51x
7:01x
7:24x
7:33x
7:42x
8:01x
8:12x
8:21x
8:41x
9:21x
9:31x
9:71x
10:11x
10:41x
0:12x
0:22x
0:51x
0:81x
1:28x
1:2pp1x
1:2sn1x
1:35x
1:45x
1:52x
1:62x
1:71x
2:310x
2:3pp3x
2:3sn3x
2:44x
2:57x
2:61x
2:71x
2:81x
3:45x
3:4pp2x
3:4sn3x
3:57x
3:61x
3:72x
3:91x
4:53x
4:5pp2x
4:5sn2x
4:62x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Vloni byli Motoráci na florbalovém turnaji Street Floorball League až ve finále. Tento víkend budou na náměstí finálovou účast...

Motorácké intro ze sezony 2018-19 získalo stříbro v kategorii nejlepších propagačních hokejových videí, ale co víc, u fanoušků...

Motorácké intro ze sezony 2018-19 získalo stříbro v kategorii nejlepších propagačních hokejových videí, ale co víc, u fanoušků...

I nová posila @jan_vesely94 se pilně připravuje na novou sezonu a podle toho, jaké Honza zvedá váhy, je jasné, že není žádné...