ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV JIH KAD KLA LTM POR PRE PRO SLA TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
1 so 8.9.2018 Kladno Frýdek-Místek 4:1
1 so 8.9.2018 Ústí n/L Třebíč 3:4sn
1 so 8.9.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 5:1
1 so 8.9.2018 Kadaň Poruba 3:5
1 so 8.9.2018 Přerov Jihlava 5:4
1 so 8.9.2018 Havířov Litoměřice 4:2
1 so 8.9.2018 Prostějov Vsetín 6:5p
 
2 po 10.9.2018 Vsetín Kadaň 11:0
2 po 10.9.2018 Benátky n/J Prostějov 6:4
2 po 10.9.2018 Jihlava Č.Budějovice 7:0
2 po 10.9.2018 Litoměřice Ústí n/L 6:1
2 po 10.9.2018 Frýdek-Místek Havířov 0:3
2 po 10.9.2018 Poruba Kladno 2:1sn
2 po 10.9.2018 Slavia Přerov 2:4
 
3 st 12.9.2018 Kladno Vsetín 5:2
3 st 12.9.2018 Havířov Poruba 2:3
3 st 12.9.2018 Č.Budějovice Slavia 5:0
3 st 12.9.2018 Třebíč Litoměřice 2:1
3 st 12.9.2018 Prostějov Jihlava 3:2
3 st 12.9.2018 Kadaň Benátky n/J 6:7p
 
4 so 15.9.2018 Frýdek-Místek Třebíč 8:2
4 so 15.9.2018 Poruba Ústí n/L 7:3
4 so 15.9.2018 Benátky n/J Kladno 3:6
4 so 15.9.2018 Slavia Prostějov 1:3
4 so 15.9.2018 Přerov Č.Budějovice 1:3
4 so 15.9.2018 Jihlava Kadaň 7:0
4 so 15.9.2018 Vsetín Havířov 2:3sn
 
5 po 17.9.2018 Ústí n/L Vsetín 7:3
 
3 út 18.9.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 1:2
 
5 st 19.9.2018 Kladno Jihlava 2:3sn
5 st 19.9.2018 Třebíč Poruba 2:1p
5 st 19.9.2018 Prostějov Přerov 1:4
5 st 19.9.2018 Kadaň Slavia 4:6
5 st 19.9.2018 Havířov Benátky n/J 3:1
5 st 19.9.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 4:3
 
6 so 22.9.2018 Poruba Litoměřice 4:5
6 so 22.9.2018 Benátky n/J Ústí n/L 2:7
6 so 22.9.2018 Slavia Kladno 4:3
6 so 22.9.2018 Přerov Kadaň 5:0
6 so 22.9.2018 Č.Budějovice Prostějov 4:3
6 so 22.9.2018 Vsetín Třebíč 4:3
6 so 22.9.2018 Jihlava Havířov 1:3
 
7 po 24.9.2018 Třebíč Benátky n/J 1:0
7 po 24.9.2018 Havířov Slavia 2:3
7 po 24.9.2018 Litoměřice Vsetín 2:3
7 po 24.9.2018 Frýdek-Místek Poruba 3:4
7 po 24.9.2018 Kadaň Č.Budějovice 1:4
7 po 24.9.2018 Kladno Přerov 5:3
7 po 24.9.2018 Ústí n/L Jihlava 3:4sn
 
8 st 26.9.2018 Vsetín Frýdek-Místek 3:2
8 st 26.9.2018 Benátky n/J Litoměřice 4:2
8 st 26.9.2018 Jihlava Třebíč 6:3
8 st 26.9.2018 Č.Budějovice Kladno 3:0
8 st 26.9.2018 Slavia Ústí n/L 2:1
8 st 26.9.2018 Prostějov Kadaň 9:2
8 st 26.9.2018 Přerov Havířov 6:3
 
9 so 29.9.2018 Kladno Prostějov 3:2
9 so 29.9.2018 Ústí n/L Přerov 2:3
9 so 29.9.2018 Frýdek-Místek Benátky n/J 3:4
9 so 29.9.2018 Litoměřice Jihlava 4:3p
9 so 29.9.2018 Havířov Č.Budějovice 4:2
9 so 29.9.2018 Vsetín Poruba 6:2
9 so 29.9.2018 Třebíč Slavia 2:1sn
 
10 st 3.10.2018 Benátky n/J Poruba 3:4sn
10 st 3.10.2018 Jihlava Frýdek-Místek 3:2
10 st 3.10.2018 Č.Budějovice Ústí n/L 4:2
10 st 3.10.2018 Prostějov Havířov 5:0
10 st 3.10.2018 Slavia Litoměřice 2:0
10 st 3.10.2018 Kadaň Kladno 0:3
10 st 3.10.2018 Přerov Třebíč 3:1
 
41 pá 5.10.2018 Litoměřice Přerov 4:1
 
11 so 6.10.2018 Ústí n/L Prostějov 4:5
11 so 6.10.2018 Frýdek-Místek Slavia 5:6
11 so 6.10.2018 Litoměřice Přerov 4:3
11 so 6.10.2018 Poruba Jihlava 3:2sn
11 so 6.10.2018 Havířov Kadaň 3:5
11 so 6.10.2018 Vsetín Benátky n/J 5:1
11 so 6.10.2018 Třebíč Č.Budějovice 4:3sn
 
24 út 9.10.2018 Č.Budějovice Havířov 5:1
 
12 st 10.10.2018 Jihlava Vsetín 1:2
12 st 10.10.2018 Prostějov Třebíč 6:3
12 st 10.10.2018 Kadaň Ústí n/L 2:1
12 st 10.10.2018 Kladno Havířov 3:2
12 st 10.10.2018 Č.Budějovice Litoměřice 4:5sn
12 st 10.10.2018 Přerov Frýdek-Místek 5:3
12 st 10.10.2018 Slavia Poruba 7:4
 
13 so 13.10.2018 Ústí n/L Kladno 4:8
13 so 13.10.2018 Benátky n/J Jihlava 1:4
13 so 13.10.2018 Litoměřice Prostějov 4:5
13 so 13.10.2018 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:5
13 so 13.10.2018 Poruba Přerov 1:4
13 so 13.10.2018 Vsetín Slavia 3:2p
13 so 13.10.2018 Třebíč Kadaň 4:1
 
14 po 15.10.2018 Č.Budějovice Poruba 8:1
14 po 15.10.2018 Havířov Ústí n/L 6:3
14 po 15.10.2018 Kadaň Litoměřice 3:1
14 po 15.10.2018 Slavia Benátky n/J 4:2
14 po 15.10.2018 Kladno Třebíč 5:0
14 po 15.10.2018 Prostějov Frýdek-Místek 2:3
14 po 15.10.2018 Přerov Vsetín 1:2p
 
15 st 17.10.2018 Třebíč Havířov 1:2
15 st 17.10.2018 Benátky n/J Přerov 4:0
15 st 17.10.2018 Vsetín Č.Budějovice 2:3
15 st 17.10.2018 Jihlava Slavia 3:0
15 st 17.10.2018 Frýdek-Místek Kadaň 6:3
15 st 17.10.2018 Poruba Prostějov 2:5
15 st 17.10.2018 Litoměřice Kladno 3:2
 
16 so 20.10.2018 Litoměřice Havířov 3:0
16 so 20.10.2018 Poruba Kadaň 8:2
16 so 20.10.2018 Frýdek-Místek Kladno 5:6p
16 so 20.10.2018 Třebíč Ústí n/L 4:3p
16 so 20.10.2018 Vsetín Prostějov 6:3
16 so 20.10.2018 Jihlava Přerov 5:0
 
17 po 22.10.2018 Č.Budějovice Jihlava 4:1
17 po 22.10.2018 Prostějov Benátky n/J 5:1
17 po 22.10.2018 Ústí n/L Litoměřice 2:4
17 po 22.10.2018 Poruba Kladno 5:2
17 po 22.10.2018 Přerov Slavia 5:0
17 po 22.10.2018 Kadaň Vsetín 1:2sn
17 po 22.10.2018 Havířov Frýdek-Místek 6:3
 
18 st 24.10.2018 Benátky n/J Kadaň 1:3
18 st 24.10.2018 Jihlava Prostějov 8:2
18 st 24.10.2018 Poruba Havířov 2:4
18 st 24.10.2018 Litoměřice Třebíč 3:2
18 st 24.10.2018 Vsetín Kladno 2:1sn
18 st 24.10.2018 Slavia Č.Budějovice 2:3p
 
19 so 27.10.2018 Ústí n/L Poruba 3:5
19 so 27.10.2018 Kladno Benátky n/J 5:1
19 so 27.10.2018 Havířov Vsetín 4:1
19 so 27.10.2018 Kadaň Jihlava 3:5
19 so 27.10.2018 Prostějov Slavia 3:6
19 so 27.10.2018 Č.Budějovice Přerov 3:1
19 so 27.10.2018 Třebíč Frýdek-Místek 6:0
 
16 po 29.10.2018 Benátky n/J Č.Budějovice 2:1
 
18 út 30.10.2018 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:2
 
20 st 31.10.2018 Benátky n/J Havířov 2:4
20 st 31.10.2018 Vsetín Ústí n/L 4:2
20 st 31.10.2018 Jihlava Kladno 2:1
20 st 31.10.2018 Frýdek-Místek Litoměřice 4:2
20 st 31.10.2018 Poruba Třebíč 3:5
20 st 31.10.2018 Slavia Kadaň 2:3sn
20 st 31.10.2018 Přerov Prostějov 4:3sn
 
21 pá 2.11.2018 Ústí n/L Benátky n/J 5:2
21 so 3.11.2018 Kladno Slavia 3:2p
21 so 3.11.2018 Litoměřice Poruba 5:3
21 so 3.11.2018 Kadaň Přerov 3:4
21 so 3.11.2018 Prostějov Č.Budějovice 5:3
21 so 3.11.2018 Havířov Jihlava 0:3
21 so 3.11.2018 Třebíč Vsetín 6:2
 
22 po 12.11.2018 Jihlava Ústí n/L 3:1
22 po 12.11.2018 Č.Budějovice Kadaň 5:0
22 po 12.11.2018 Benátky n/J Třebíč 3:4sn
22 po 12.11.2018 Poruba Frýdek-Místek 2:3
22 po 12.11.2018 Slavia Havířov 2:3p
22 po 12.11.2018 Přerov Kladno 3:2
 
23 st 14.11.2018 Třebíč Jihlava 0:1
23 st 14.11.2018 Ústí n/L Slavia 2:4
23 st 14.11.2018 Frýdek-Místek Vsetín 5:4
23 st 14.11.2018 Litoměřice Benátky n/J 2:1p
23 st 14.11.2018 Kladno Č.Budějovice 5:0
23 st 14.11.2018 Havířov Přerov 2:1p
23 st 14.11.2018 Kadaň Prostějov 2:6
 
24 so 17.11.2018 Slavia Třebíč 2:5
24 so 17.11.2018 Přerov Ústí n/L 0:1
24 so 17.11.2018 Poruba Vsetín 4:5
24 so 17.11.2018 Prostějov Kladno 2:3p
24 so 17.11.2018 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:2sn
24 so 17.11.2018 Jihlava Litoměřice 5:2
 
25 po 19.11.2018 Třebíč Přerov 4:1
25 po 19.11.2018 Poruba Benátky n/J 3:1
25 po 19.11.2018 Frýdek-Místek Jihlava 3:6
25 po 19.11.2018 Litoměřice Slavia 6:2
25 po 19.11.2018 Havířov Prostějov 2:3
25 po 19.11.2018 Ústí n/L Č.Budějovice 5:0
25 po 19.11.2018 Kladno Kadaň 3:4
 
26 st 21.11.2018 Benátky n/J Vsetín 1:4
26 st 21.11.2018 Č.Budějovice Třebíč 0:4
26 st 21.11.2018 Jihlava Poruba 4:1
26 st 21.11.2018 Prostějov Ústí n/L 2:0
26 st 21.11.2018 Kadaň Havířov 4:7
26 st 21.11.2018 Slavia Frýdek-Místek 6:2
26 st 21.11.2018 Přerov Litoměřice 4:2
 
27 so 24.11.2018 Ústí n/L Kadaň 5:1
27 so 24.11.2018 Poruba Slavia 5:1
27 so 24.11.2018 Frýdek-Místek Přerov 3:1
27 so 24.11.2018 Litoměřice Č.Budějovice 1:2p
27 so 24.11.2018 Vsetín Jihlava 9:2
27 so 24.11.2018 Havířov Kladno 1:3
27 so 24.11.2018 Třebíč Prostějov 3:4
 
28 po 26.11.2018 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:4
28 po 26.11.2018 Jihlava Benátky n/J 3:2sn
28 po 26.11.2018 Přerov Poruba 3:5
28 po 26.11.2018 Kadaň Třebíč 4:3
28 po 26.11.2018 Kladno Ústí n/L 3:2p
28 po 26.11.2018 Prostějov Litoměřice 4:3sn
28 po 26.11.2018 Slavia Vsetín 7:3
 
29 st 28.11.2018 Benátky n/J Slavia 6:3
29 st 28.11.2018 Třebíč Kladno 1:2
29 st 28.11.2018 Vsetín Přerov 3:1
29 st 28.11.2018 Ústí n/L Havířov 1:4
29 st 28.11.2018 Litoměřice Kadaň 3:0
29 st 28.11.2018 Frýdek-Místek Prostějov 7:2
29 st 28.11.2018 Poruba Č.Budějovice 3:1
 
30 so 1.12.2018 Slavia Jihlava 2:4
30 so 1.12.2018 Kladno Litoměřice 4:2
30 so 1.12.2018 Prostějov Poruba 5:2
30 so 1.12.2018 Kadaň Frýdek-Místek 1:8
30 so 1.12.2018 Přerov Benátky n/J 4:0
30 so 1.12.2018 Č.Budějovice Vsetín 2:1
30 so 1.12.2018 Havířov Třebíč 4:1
 
31 ne 2.12.2018 Kladno Frýdek-Místek 3:1
 
30 st 5.12.2018 Ústí n/L Třebíč 0:2
 
31 st 5.12.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 7:6sn
31 st 5.12.2018 Havířov Litoměřice 1:2
31 st 5.12.2018 Kadaň Poruba 3:2
31 st 5.12.2018 Prostějov Vsetín 4:2
31 st 5.12.2018 Přerov Jihlava 2:4
 
32 so 8.12.2018 Litoměřice Ústí n/L 6:2
32 so 8.12.2018 Jihlava Č.Budějovice 0:2
32 so 8.12.2018 Vsetín Kadaň 5:2
32 so 8.12.2018 Slavia Přerov 2:3
32 so 8.12.2018 Kladno Poruba 3:1
32 so 8.12.2018 Benátky n/J Prostějov 1:3
32 so 8.12.2018 Frýdek-Místek Havířov 3:7
 
33 po 10.12.2018 Kladno Vsetín 6:3
33 po 10.12.2018 Třebíč Litoměřice 6:3
33 po 10.12.2018 Č.Budějovice Slavia 4:1
33 po 10.12.2018 Prostějov Jihlava 2:4
33 po 10.12.2018 Havířov Poruba 1:2
33 po 10.12.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 3:2p
33 po 10.12.2018 Kadaň Benátky n/J 4:3
 
34 st 12.12.2018 Benátky n/J Kladno 3:1
34 st 12.12.2018 Vsetín Havířov 3:2
34 st 12.12.2018 Poruba Ústí n/L 5:1
34 st 12.12.2018 Přerov Č.Budějovice 2:1
34 st 12.12.2018 Slavia Prostějov 4:3
34 čt 13.12.2018 Frýdek-Místek Třebíč 3:2p
 
35 so 15.12.2018 Třebíč Poruba 5:4
35 so 15.12.2018 Ústí n/L Vsetín 3:4p
35 so 15.12.2018 Kladno Jihlava 2:5
35 so 15.12.2018 Kadaň Slavia 2:7
35 so 15.12.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 1:3
35 so 15.12.2018 Prostějov Přerov 3:2sn
35 so 15.12.2018 Havířov Benátky n/J 6:3
 
36 po 17.12.2018 Benátky n/J Ústí n/L 6:1
36 po 17.12.2018 Jihlava Havířov 2:1
36 po 17.12.2018 Vsetín Třebíč 4:3
36 po 17.12.2018 Č.Budějovice Prostějov 7:1
36 po 17.12.2018 Poruba Litoměřice 4:6
36 po 17.12.2018 Slavia Kladno 5:3
36 po 17.12.2018 Přerov Kadaň 8:2
 
37 st 19.12.2018 Třebíč Benátky n/J 2:4
37 st 19.12.2018 Havířov Slavia 5:1
37 st 19.12.2018 Litoměřice Vsetín 3:5
37 st 19.12.2018 Frýdek-Místek Poruba 2:1
37 st 19.12.2018 Kladno Přerov 5:2
37 st 19.12.2018 Kadaň Č.Budějovice 1:4
37 čt 20.12.2018 Ústí n/L Jihlava 4:8
 
38 so 22.12.2018 Slavia Ústí n/L 5:1
38 so 22.12.2018 Benátky n/J Litoměřice 2:4
38 so 22.12.2018 Prostějov Kadaň 11:1
38 so 22.12.2018 Přerov Havířov 4:2
38 so 22.12.2018 Č.Budějovice Kladno 7:3
38 so 22.12.2018 Vsetín Frýdek-Místek 6:2
38 so 22.12.2018 Jihlava Třebíč 3:2sn
 
39 čt 27.12.2018 Vsetín Poruba 5:0
39 čt 27.12.2018 Litoměřice Jihlava 1:7
39 čt 27.12.2018 Havířov Č.Budějovice 4:0
39 čt 27.12.2018 Třebíč Slavia 3:2sn
39 čt 27.12.2018 Frýdek-Místek Benátky n/J 6:5
39 čt 27.12.2018 Kladno Prostějov 7:3
 
40 pá 28.12.2018 Poruba Benátky n/J 1:3
40 so 29.12.2018 Slavia Litoměřice 2:3sn
40 so 29.12.2018 Kadaň Kladno 1:7
40 so 29.12.2018 Prostějov Havířov 3:0
40 so 29.12.2018 Č.Budějovice Ústí n/L 2:3
40 so 29.12.2018 Přerov Třebíč 1:2
40 so 29.12.2018 Jihlava Frýdek-Místek 3:4p
 
41 čt 3.1.2019 Vsetín Benátky n/J 1:3
41 čt 3.1.2019 Ústí n/L Prostějov 4:3
41 čt 3.1.2019 Třebíč Č.Budějovice 3:4sn
41 čt 3.1.2019 Frýdek-Místek Slavia 1:2
41 čt 3.1.2019 Poruba Jihlava 1:2
41 pá 4.1.2019 Kadaň Havířov 0:5
 
42 so 5.1.2019 Kladno Havířov 3:4
42 so 5.1.2019 Kadaň Ústí n/L 3:6
42 so 5.1.2019 Prostějov Třebíč 2:1sn
42 so 5.1.2019 Přerov Frýdek-Místek 3:4p
42 so 5.1.2019 Jihlava Vsetín 2:3
42 so 5.1.2019 Slavia Poruba 4:5
 
43 po 7.1.2019 Třebíč Kadaň 4:3
43 po 7.1.2019 Benátky n/J Jihlava 1:2p
43 po 7.1.2019 Vsetín Slavia 3:2p
43 po 7.1.2019 Frýdek-Místek Č.Budějovice 3:5
43 po 7.1.2019 Litoměřice Prostějov 5:1
43 po 7.1.2019 Ústí n/L Kladno 2:3
43 po 7.1.2019 Poruba Přerov 2:1sn
 
44 st 9.1.2019 Č.Budějovice Poruba 0:4
44 st 9.1.2019 Havířov Ústí n/L 9:1
44 st 9.1.2019 Kadaň Litoměřice 1:2
44 st 9.1.2019 Kladno Třebíč 4:2
44 st 9.1.2019 Přerov Vsetín 2:4
44 st 9.1.2019 Prostějov Frýdek-Místek 3:2sn
44 st 9.1.2019 Slavia Benátky n/J 4:5sn
 
45 so 12.1.2019 Benátky n/J Přerov 0:1
45 so 12.1.2019 Litoměřice Kladno 2:5
45 so 12.1.2019 Třebíč Havířov 5:2
45 so 12.1.2019 Vsetín Č.Budějovice 3:2
45 so 12.1.2019 Jihlava Slavia 3:0
45 ne 13.1.2019 Frýdek-Místek Kadaň 5:1
 
46 po 14.1.2019 Benátky n/J Č.Budějovice 2:3
46 po 14.1.2019 Jihlava Přerov 1:0
46 po 14.1.2019 Vsetín Prostějov 4:1
46 po 14.1.2019 Třebíč Ústí n/L 3:2p
46 po 14.1.2019 Poruba Kadaň 8:1
46 po 14.1.2019 Litoměřice Havířov 5:1
46 po 14.1.2019 Frýdek-Místek Kladno 5:1
 
47 st 16.1.2019 Č.Budějovice Jihlava 4:2
47 st 16.1.2019 Kadaň Vsetín 1:5
47 st 16.1.2019 Prostějov Benátky n/J 1:2
47 st 16.1.2019 Ústí n/L Litoměřice 2:5
47 st 16.1.2019 Kladno Poruba 3:2
47 st 16.1.2019 Havířov Frýdek-Místek 2:4
47 st 16.1.2019 Přerov Slavia 3:2p
 
48 so 19.1.2019 Slavia Č.Budějovice 3:2
48 so 19.1.2019 Benátky n/J Kadaň 4:2
48 so 19.1.2019 Frýdek-Místek Ústí n/L 4:0
48 so 19.1.2019 Litoměřice Třebíč 4:2
48 so 19.1.2019 Poruba Havířov 2:1sn
48 so 19.1.2019 Jihlava Prostějov 2:3
48 so 19.1.2019 Vsetín Kladno 6:1
 
54 ne 20.1.2019 Přerov Ústí n/L 4:1
 
42 po 21.1.2019 Č.Budějovice Litoměřice 5:1
 
49 st 23.1.2019 Č.Budějovice Přerov 2:1p
49 st 23.1.2019 Havířov Vsetín 5:2
49 st 23.1.2019 Kadaň Jihlava 0:5
49 st 23.1.2019 Kladno Benátky n/J 5:1
49 st 23.1.2019 Třebíč Frýdek-Místek 3:2sn
49 st 23.1.2019 Prostějov Slavia 6:1
49 st 23.1.2019 Ústí n/L Poruba 3:4p
 
50 so 26.1.2019 Slavia Kadaň 5:2
50 so 26.1.2019 Benátky n/J Havířov 2:3
50 so 26.1.2019 Poruba Třebíč 3:4sn
50 so 26.1.2019 Frýdek-Místek Litoměřice 5:2
50 so 26.1.2019 Přerov Prostějov 4:2
50 so 26.1.2019 Vsetín Ústí n/L 10:1
50 so 26.1.2019 Jihlava Kladno 5:4sn
 
51 po 28.1.2019 Třebíč Vsetín 6:0
51 po 28.1.2019 Ústí n/L Benátky n/J 3:1
51 po 28.1.2019 Havířov Jihlava 5:1
51 po 28.1.2019 Kadaň Přerov 1:6
51 po 28.1.2019 Litoměřice Poruba 6:3
51 po 28.1.2019 Prostějov Č.Budějovice 2:3sn
51 po 28.1.2019 Kladno Slavia 3:4p
 
52 st 30.1.2019 Jihlava Ústí n/L 7:1
52 st 30.1.2019 Benátky n/J Třebíč 3:4p
52 st 30.1.2019 Poruba Frýdek-Místek 2:5
52 st 30.1.2019 Č.Budějovice Kadaň 4:1
52 st 30.1.2019 Vsetín Litoměřice 3:6
52 st 30.1.2019 Přerov Kladno 6:2
52 st 30.1.2019 Slavia Havířov 4:5
 
53 so 2.2.2019 Ústí n/L Slavia 5:4
53 so 2.2.2019 Kladno Č.Budějovice 4:2
53 so 2.2.2019 Litoměřice Benátky n/J 6:2
53 so 2.2.2019 Kadaň Prostějov 2:7
53 so 2.2.2019 Frýdek-Místek Vsetín 4:3
53 so 2.2.2019 Havířov Přerov 1:2
53 so 2.2.2019 Třebíč Jihlava 3:6
 
34 po 4.2.2019 Jihlava Kadaň 11:1
 
39 po 4.2.2019 Ústí n/L Přerov 3:5
 
45 st 6.2.2019 Poruba Prostějov 2:6
 
54 ne 10.2.2019 Č.Budějovice Havířov 9:2
54 po 11.2.2019 Poruba Vsetín 2:5
54 po 11.2.2019 Benátky n/J Frýdek-Místek 1:5
54 po 11.2.2019 Jihlava Litoměřice 5:2
54 po 11.2.2019 Prostějov Kladno 2:3
54 po 11.2.2019 Slavia Třebíč 6:1
 
55 st 13.2.2019 Ústí n/L Č.Budějovice 0:1
55 st 13.2.2019 Havířov Prostějov 5:2
55 st 13.2.2019 Litoměřice Slavia 4:3
55 st 13.2.2019 Frýdek-Místek Jihlava 2:3p
55 st 13.2.2019 Kladno Kadaň 8:2
55 st 13.2.2019 Benátky n/J Poruba 2:0
55 st 13.2.2019 Třebíč Přerov 2:1p
 
22 čt 14.2.2019 Vsetín Litoměřice 2:0
 
56 so 16.2.2019 Slavia Frýdek-Místek 0:2
56 so 16.2.2019 Prostějov Ústí n/L 7:0
56 so 16.2.2019 Benátky n/J Vsetín 1:2p
56 so 16.2.2019 Č.Budějovice Třebíč 3:2
56 so 16.2.2019 Přerov Litoměřice 3:1
56 so 16.2.2019 Havířov Kadaň 4:2
56 so 16.2.2019 Jihlava Poruba 2:1
 
57 po 18.2.2019 Poruba Slavia 3:2
57 po 18.2.2019 Vsetín Jihlava 2:1
57 po 18.2.2019 Třebíč Prostějov 1:2
57 po 18.2.2019 Ústí n/L Kadaň 4:0
57 po 18.2.2019 Havířov Kladno 0:2
57 po 18.2.2019 Frýdek-Místek Přerov 2:4
57 po 18.2.2019 Litoměřice Č.Budějovice 3:4sn
 
58 st 20.2.2019 Č.Budějovice Frýdek-Místek 5:2
58 st 20.2.2019 Jihlava Benátky n/J 8:2
58 st 20.2.2019 Prostějov Litoměřice 4:2
58 st 20.2.2019 Kladno Ústí n/L 3:2
58 st 20.2.2019 Kadaň Třebíč 3:8
58 st 20.2.2019 Slavia Vsetín 3:5
58 st 20.2.2019 Přerov Poruba 3:4sn
 
59 so 23.2.2019 Ústí n/L Havířov 5:4p
59 so 23.2.2019 Poruba Č.Budějovice 3:4
59 so 23.2.2019 Benátky n/J Slavia 3:5
59 so 23.2.2019 Frýdek-Místek Prostějov 4:1
59 so 23.2.2019 Litoměřice Kadaň 14:0
59 so 23.2.2019 Vsetín Přerov 4:2
59 so 23.2.2019 Třebíč Kladno 5:3
 
60 út 26.2.2019 Č.Budějovice Vsetín 3:4
60 út 26.2.2019 Havířov Třebíč 3:0
60 út 26.2.2019 Prostějov Poruba 2:3
60 út 26.2.2019 Kadaň Frýdek-Místek 3:6
60 út 26.2.2019 Přerov Benátky n/J 7:1
60 út 26.2.2019 Slavia Jihlava 3:4sn
60 út 26.2.2019 Kladno Litoměřice 4:5sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
2:04x
2:111x
2:1pp5x
2:1sn6x
3:07x
3:114x
3:216x
3:2pp8x
3:2sn8x
4:05x
4:113x
4:220x
4:313x
4:3pp2x
4:3sn3x
5:010x
5:117x
5:214x
5:36x
5:44x
5:4pp1x
5:4sn1x
6:02x
6:15x
6:29x
6:312x
6:41x
6:51x
6:5pp1x
7:03x
7:13x
7:21x
7:35x
7:41x
7:6sn1x
8:12x
8:26x
9:11x
9:23x
10:11x
11:01x
11:12x
14:01x
0:14x
0:24x
0:33x
0:42x
0:52x
1:213x
1:2pp4x
1:2sn1x
1:39x
1:47x
1:52x
1:61x
1:72x
1:81x
2:317x
2:3pp4x
2:3sn5x
2:413x
2:58x
2:62x
2:73x
3:49x
3:4pp6x
3:4sn9x
3:511x
3:67x
3:71x
3:81x
4:56x
4:5sn3x
4:62x
4:71x
4:82x
5:61x
5:6pp1x
6:7pp1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Dnes nastoupíme opět ve stejné sestavě jako v posledním duelu. V brance však nastoupí Petr Kváča! Přidáme třetí bod a zajistíme...

Pamatujete na hokejovou tombolu 50:50? Dnes budete mít opět možnost vyhrát až 50 tisíc korun pro vás i pro českobudějovickou...

Nemáte lístek na dnešní prakticky vyprodaný zápas se Vsetínem? Nesmutněte, od 13 hodin půjdou do pokladny ještě vrácené...

Nás nezničili, my tu pořád jsme! Motor opět vévodí tabulce návštěvnosti ve druhých nejvyšších soutěžích v Evropě!...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
VHK Robe Vsetín