Ohlasy po zápasu
Jiří Šrámek, asistent trenéra a vedoucí mužstva HC České Budějovice: Neproměňujeme šance a to je naše bolest. Vedeme. Vedli jsme včera i dneska, ale nedáme branky. Soupeř pak bojuje srdíčkem a vítězství uhájí. Jim tam padlo všechno, co měli a na druhou stranu nám se nevedlo. Jedeme v sólovém nájezdu a hned z protiútoku dostaneme branku a to ty kluky potom poráží na kolena.

Karel Dvořák, trenér HC Dukla Jihlava: Samozřejmě jsem rád, že jsme tady vyhráli, protože s Budějovice jsme byli po včerejším kolen a stejných bodech. Druhá věc je to, že domácí mají hodně mladý mužstvo. Na to konto bych řekl, že jsme měli asi víc síly po včerejším zápase. Začali jsme dobře, dali jsme gól, pak jsme sice trochu propadli. Udělal jsem vítr v kabině a pak už jsme to zvládli. Je vidět, že tady staví na mladých. Odraží to i fakt, že my máme u nás některé hráče Českých Budějovic, kteří jsou starší.

Z Benátek nad Jizerou vedeme jenom bod za prohru 4:5 po samostatných nájezdech. bit.ly/2m2uFkM

Dnes nastoupíme v této sestavě. Připíšeme si čtvrtou výhru v řadě? #hcmotor #dnesnisestava #BNJvCEB

Asistent trenéra ALEŠ TOTTER upozorňoval, že v @hc_benatky nás nečeká nic lehkého. #BNJvCEB #chanceliga

PREVIEW | 4. kolo @HCB_1934 Ve středu nás čeká další kolo, jedeme do středočeských Benátek.bit.ly/2lRB3LP