Ohlasy po zápasu
Václav Červený, asistent trenéra HC České Budějovice: Po včerejším trapným výkonu, který jsme předvedli proti Třebíči, jsme dneska taky nezačali dobře. Byli jsme zakřinutí. Od druhé třetiny jsme začali víc bruslit a byli jsme úspěšnější v osobních soubojích. Nakonec jsme to zhodnotili ke vstřelení branek a dvě třetiny byli lepší a zaslouženě vyhráli. V závěru, kdy hrála Jihlava na kontaktu s vyrovnáním, nás dostávala trochu pod tlak, ale už se nebyli tak dalece schopní prosadit, aby ten výsledek otočili.

Motor je doma zatím suverénní! Další výhru si připsal s @HCSlavia a pokud jste náhodou zápas neviděli, nabízíme vám jako tradičně...

Zvládli jsme to! @hcslavia jsme přehráli 4:2, hned třikrát se trefili naši obránci! #CEBvSLA #chanceliga

???? #CEBvSLA #chanceliga

Proti @HCSlavia nastoupíme v této sestavě! Bude vítězná? #hcmotor #dnesnisestava #CEBvSLA @Chanceliga