Ohlasy po zápasu
Karel Soudek, trenér HC Č.B.: Jsme rádi, že máme dva body, ale náš výkon nebyl optimální, byl spíše těžkopádný. V týdnu jsme sehráli jedno utkání navíc, hodně jsme trénovali, takže se to dá pochopit. Pavel Smitka, trenér HC H.K.: Prvvní třetinu jsme nazačali špatně, ale inkasovali jsme dva laciné góly po našich chybách. Budějovice dnes nepůsobily,tak jak jsou v tabulce, dnes byli k poražení. Ve druhé třetině jsme začali aktivně a přibrzdila nás častá vyloučení. Třetí třetina byla z naší strany naprosto disciplinovaný výkon, v závěru jsem měli i šance. Chtěli jsme tři body, takže jsme chtěli rozhodnout. Prodloužení bylo vyrovnané a na nájezdy vyhráli domácí. Gratuluji jim ke dvěma bodům.

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

HC Sparta Praha