Ohlasy po zápasu
Karel Soudek, hlavní trenér HC České Budějovice: Špatně se mi o tom mluví. Mužstva Zlína, Sparty nebo Liberce jsou herně někde jinde. Děláme spousty individuálních chyb a někdy to vypadá, že hraje soupeř jenom proti našemu brankaři.

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

HC Sparta Praha