Ohlasy po zápasu

Radek Ťoupal (České Budějovice): „Byl to jeden z našich nejlepších výkonů v sezoně. Jsme rádi, že jsme vyhráli a že jsme to ustáli, protože zápas s Jihlavou je vždycky velice náročný fyzicky. Oni hrajou velice dobře souboje, situace jeden na jednoho, ale my jsme v tom obstáli a z toho mám největší radost. Ty góly pak samozřejmě přišly po těch vyhraných soubojích.“

Jiří Jungwirth (Jihlava): „Bylo to jednoznačné utkání, soupeř byl lepší na puku, technicky, kombinačně, k tomu není moc co dodat. Budějovice jsou jeden z nejlepších týmů v téhle soutěži, navíc přijely v plné sestavě. Hodně bruslily, převyšovaly nás v situacích jeden na jednoho. My jsme nestíhali.“

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

Po otevřeném tréninku probíhá autogramiáda hráčů. #autogramiada #hcmotor

Autogramiáda po otevřeném tréninku v plném proudu!

Odehrané v 12:30 | U20
SC Bern