Ohlasy po zápasu
Hodnocení trenéra: V průběhu utkání se kluci herně přizpůsobují viditelně slabšímu soupeři. Obdrželi jsme zbytečné branky. Chyběl nám aktivní pohyb hráčů bez puku a větší chuť se natlačit před branku soupeře. Proti stejně starým soupeřům v minihokeji, dlouhodobě nedokážeme podat komplexní herní výkon, který by odpovídal dovednostem našich hráčů.

Motor nevídaně šlape! Za celou základní část, za celých 30 zápasů jen jednou nebodoval! Včera to odnesl Prostějov, který dostal...

Motor jednoznačně porazil @lhkjestrabiprostejov 6:0. ???? Jak se vám utkání líbilo? #hcmotor #vitezstvi #tribody #chanceliga

Do posledního utkání první části sezony nastoupíme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #CEBvPRO