Jan Trummer (HC České Budějovice): Do utkání jsme vstoupili dobře, už v první minutě jsme vedli 1:0. To se také projevilo na celém průběhu utkání. První třetinu jsme odehráli tak, jak bychom chtěli hrát. Pak jsme dali ještě další dvě branky, takže jsme soupeři odskočili o čtyři góly. V druhé třetině už byl výkon z naší strany hodně špatný. V závěru třetiny jsme hodně polevili, kdy jsme dostali v oslabení nešťastnou branku. V závěru třetiny jsme ještě propadli a dostali jsme kontaktní branku na 4:2. I přes bouřku v šatně, třetí třetinu kluci odehráli nedisciplinovaně, bez bruslení, bez nasazení. To taky odpovídali tomu, že nám dali dalšího góla na 4:3. V závěru utkání jsme se vyloženě báli o výsledek. Pochválit nemohu žádného hráče, protože předvedený výkon kolektivu byl velmi špatný.