Roman Horák (HC České Budějovice): Soupeře jsme na začátku malinko podcenili. Nechali jsme se vyloučit a po sérii dorážek jsme dostali na 1:0. To nás trošku srazilo do kolen. Nymburk většinu zápasu bránil ve třetině, držel a hákoval. Rozhodčí jejich fauly přehlíželi. Jsme rádi, že jsme se dostali do vedení 4:1, i když to mohlo být i daleko víc, protože jsme dali i několik tyček. Potom jsme si mysleli, že zápas bude snad 10:1. Hráli jsme přesilovku a náš obránce udělal chybu, protože odstoupil od hráče a dostali jsme branku. Pomalu jsme se začali strachovat o výsledek, ale o přestávce jsme se nabudili a řekli jsme si, že na ně vletíme. V poslední třetině jsme hned v prvním střídání dali dva góly, takže jsme se trošku uklidnili. Pak už jsme utkání v klidu dohráli, i když jsme mohli přidat i další góly. Byl to těžký hokej, který nebyl moc ke koukání, protože Nymburk chtěl jenom bránit.