Ohlasy po zápasu
Petr Červený (HC České Budějovice): I na druhé polovině měli hráči HC ČB evidentně více ze hry, ale spousta střel končila v brankářce Písku. Od druhé poloviny zápasu jsme soupeře již jasně přetlačili a utkání dotáhli do jasného vítězství. U našich hráčů mi chybělo bruslení hráčů bez kotouče, jistota na kotouči a větší důraz před brankou soupeře. Vše je otázkou dalšího trpělivého tréninku. Dosavadní vítězství nás musí jen povzbudit do příštích tréninků. Tři nejlepší hráči zápasu za HC Č.B: XXX Červený, XX Dvořák P., XX Veselý.

33. narozeniny dnes slaví útočník Lukáš Endál. Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky gólů! ??????

Motor nevídaně šlape! Za celou základní část, za celých 30 zápasů jen jednou nebodoval! Včera to odnesl Prostějov, který dostal...

Motor jednoznačně porazil @lhkjestrabiprostejov 6:0. ???? Jak se vám utkání líbilo? #hcmotor #vitezstvi #tribody #chanceliga

Do posledního utkání první části sezony nastoupíme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #CEBvPRO