Ohlasy po zápasu
Milan Stárek: "Myslím, že jsme si nakonec zasloužili vyhrát. Byl to poměrně vyrovnaný zápas, ale v závěru jsme byli lepší. Chtěl bych vyzdvihnout produktivitu třináctiletého kluka Standy Poledny, který dal ve druhém zápase druhý gól. Nastoupil v útoku vedle Kudláčka a Černého. Velkou pochvalu si zaslouží právě Tomáš Černý a gólman Saša Salák."

Výhra nad tradičním rivalem z Jihlavy vždycky potěší! Podívejte se na všechny zajímavé akce ze včerejšího zápasu v našem sestřihu...

Výborně! @hc_duklajihlava jsme nakonec přehráli v poměru 3:2 a máme další výhru! ?? #ViteznaSnura #CEBvJIH #chanceliga

Po repre pauze nastoupíme i s navrátilcem Honzou Klozem v sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvJIH

HK Mountfield Hradec Králové