Ohlasy po zápasu
Hodnocení trenéra: V první třetině se hrál opatrný a ne příliš pohledný hokej. Od druhé třetiny byli naši hráči rychlejší, důraznější, fyzicky a kombinačně lepší, což vyústilo v naší převahu, kterou jsme ve zbylých třetinách vyjádřili brankově.

33. narozeniny dnes slaví útočník Lukáš Endál. Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky gólů! ??????

Motor nevídaně šlape! Za celou základní část, za celých 30 zápasů jen jednou nebodoval! Včera to odnesl Prostějov, který dostal...

Motor jednoznačně porazil @lhkjestrabiprostejov 6:0. ???? Jak se vám utkání líbilo? #hcmotor #vitezstvi #tribody #chanceliga

Do posledního utkání první části sezony nastoupíme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #CEBvPRO