: Toto utkání bylo přesně ukázkou toho, že pokud chceme bodovat musíme hrát celých 60 minut a na 56 minut. V první třetině jsme během šesti minut prohrávali o dvě branky, ale již v deváté minutě bylo srovnáno na 2:2. V druhé třetině jsme přidali ještě jednu branku a věřili, že body budou naše. Bohužel třetí třetina byla z naší strany slabá a soupeř v tempu přidal. I když jsme si vzali oddechový čas necelé čtyři minuty před koncem utkání a snažili se kluky vyburcovat k lepší hře, opak byl pravdou. Během dvou minut jsme obdrželi tři branky a domů odjížděli bez bodů. Snad si z tohoto utkání vezmou všichni ponaučení.