07.12.2012, Miroslav Mayer

SDO: CEB - PIS 8:3 - Budějovičtí vyhráli poslední jihočeské derby

Č. B u d ě j o v i c e - Starší dorost HC České Budějovice dokázal až na čtvrtý pokus porazit svého jihočeského rivala IHC Písek a přiblížil se mu tak v tabulce na dohled. Budějovičtí v nejsilnější sestavě prožili menší krizi ve druhé části, ale ve třetí už jasně dominovali a vybojovali zasloužené vítězství. Nejvýrazněji se na něm podepsal Luboš Rob, který získal celkem čtyři body(2+2).
Není k dispozici.
Ohlasy po zápasu
Jan Trummer, trenér HC Č. Budějovice: Utkání jsme začali dobře a útlum na začátku druhé části nás stál druhou třetinu. Nicméně kluci se semkli a do třetí třetiny jsme nastoupili disciplinovaně a hráli jsme to co jsme si řekli. Navíc se nám povedlo zužitkovat přesilové hry, které rozhodli o tak vysokém vítězství. Dnes musím kluky pochválit a jsme rádi, že nám dnes pomohli dva kluci z juniorky a na ledě byli znát.

33. narozeniny dnes slaví útočník Lukáš Endál. Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky gólů! ??????

Motor nevídaně šlape! Za celou základní část, za celých 30 zápasů jen jednou nebodoval! Včera to odnesl Prostějov, který dostal...

Motor jednoznačně porazil @lhkjestrabiprostejov 6:0. ???? Jak se vám utkání líbilo? #hcmotor #vitezstvi #tribody #chanceliga

Do posledního utkání první části sezony nastoupíme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #CEBvPRO