ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
27.10.2018, Denisa Józsová

DOR: PCE - CEB 6:4 (1:0sn) - Dorost nezískal v Pardubicích ani bod

K dalšímu utkání se vydal dorost do Pardubic. Jihočeši prohrávali již po třiceti čtyřech vteřinách, ale netrvalo dlouho a bylo srovnáno. Pak se dostali Východočeši až do vedení o tři branky, tento náskok již Motor nestihl dorovnat, i když mohutně dotahoval. Domácí nakonec vyhráli 6:4 v základní hrací době. České Budějovice navíc prohrály i nadstavbu, když Pardubice zvítězily po samostatných nájezdech.
Netrvalo to vůbec dlouho a jako první se do vedení dostali domácí

Pardubice. O první trefu se po čtyřiatřiceti vteřinách postaral František Formánek. Budějovičtí se ale nenechali zahanbit a v přesilové hře následně vyrovnal Tomáš Březina. Dynamo si své vedení ale záhy vzalo zpět, o což se postaral Josef Kubíček. Dvoubrankový náskok pak domácím hokejistům vystřelil Daniel Herčík. A jelikož první perioda žádnou další branku nenabídla, šlo se do prostředního dějství za stavu 3:1 pro domácí.

Ani v něm ale nebyla o góly rozhodně nouze. V oslabení nejprve zvyšoval na 4:1 Adam Novotný. Po trefách Tomáše Kudrnáče a Adam Sochora to ale opět bylo jen o jedinou trefu a Jihočeši tedy byli opět ve hře. Vítr z plachet jim ale sebral František Formánek, jenž hrál zřejmě ve velké formě, neboť zaznamenal svou druhou trefu. Naději pro Motor pak vykřesal Tomáš Kudrnáč, jenž taktéž zapsal svůj druhý gól v utkání.

Na rozdíl od dvou předešlých period se tato nesla v poměrně poklidném duchu. Akorát v padesáté první minutě zaznamenal svou třetí trefy, tedy dokonal hattrick, František Formánek. Motor se snažil vyrovnat, ale základní hrací doba mu už branku nepřinesla, tudíž se Pardubičtí mohli radovat z výhry 6:4.

Nadstavba se nedočkala svého rozuzlení ve hře ve třech na obou stranách. Až penaltová loterii a v ní Ondřej Chabada rozhodl o tom, že i čtvrtý bod dnes zůstane na domácím ledě.

Sociální sítě

Dnes nastoupíme opět ve stejné sestavě jako v posledním duelu. V brance však nastoupí Petr Kváča! Přidáme třetí bod a zajistíme...

Pamatujete na hokejovou tombolu 50:50? Dnes budete mít opět možnost vyhrát až 50 tisíc korun pro vás i pro českobudějovickou...

Nemáte lístek na dnešní prakticky vyprodaný zápas se Vsetínem? Nesmutněte, od 13 hodin půjdou do pokladny ještě vrácené...

Nás nezničili, my tu pořád jsme! Motor opět vévodí tabulce návštěvnosti ve druhých nejvyšších soutěžích v Evropě!...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
VHK Robe Vsetín