MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
05.08.2020, Filip Kortus

Juniorka v přípravě porazila Jihlavu a prohrála v Pardubicích

První dva přípravné zápasy mají za sebou hokejisté juniorky Motoru. V prvním dokázali uspět na ledě Jihlavy, kde vyhráli 3:2. V tomto týdnu se představili znovu, když domácím Pardubicím podlehli 2:3 po prodloužení. Úvodní dva výkony svého týmu hodnotil hlavní trenér Lukáš Majer.

Druhé přípravné utkání odehrála juniorka na ledě Pardubic, před tím se představila na ledě Jihlavy, kde vyhrála 3:2. "Jsme rádi, že nám Pardubice narychlo vyšly vstříc, protože Plzeň i Písek nám zápasy zrušily," potěšilo Lukáše Majera.

Vyrovnané utkání dospělo až do prodloužení, kde se z vítězství nakonec radoval domácí tým. "Bylo to zajímavější utkání než to předchozí, soupeř byl na tom velice dobře technicky. Myslím si, že úroveň hry ve třetí třetině se podobala tempu ligového zápasu. Prostor dostali hráči, kteří se nepředstavili v Jihlavě," hodnotil hlavní trenér.

Duel na východě Čech zároveň trenérům juniorky nastínil, na čem musí pracovat a na čem mohou stavět. "Zápas nám ukázal spoustu nedostatků a pozitivních věcí. Ukazuje se, kteří hráči dokáží podávat každé střídání svůj nadstandard. Máme kluky, kteří mají dobré momenty, ale nedokážou to potvrzovat pravidelně," přidal Majer.

V juniorce je i nadále velká konkurence a boj o místa v sestavě. "Je jenom dobře, že máme široký kádr. Ti, co zůstanou, si budou ještě více vážit toho, jaké pro ně klub zajišťuje podmínky," je přesvědčen Lukáš Majer.

Sociální sítě

Dneska už byly první body hodně blízko! Do poslední třetiny se šlo za vyrovnaného stavu, ovšem v té třetí se třikrát ze vstřelené...

Do druhého kola na ledě Mladé Boleslavi nastoupíme v této sestavě! ??

Motor čekal na tenhle okamžik dlouhých 7 let, ale je to zpátky, jsme v Tipsport extralize! Podívejte se na sestřih emotivních...

#Preview: Motor čeká první výjezd v sezóně! Svěřenci Václava Prospala se v neděli postaví @bkboleslav!hcmotor.cz/clanek.asp?id=…