11.09.2016, Miroslav Mayer

MDO: ZDA–CEB 4:1 – Dorostenci tento týden nebodovali

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Zatímco první hrací týden mladší dorostenci zářili, druhý týden hráli dva zápasy a nezískali ani bod. Tentokrát ve Žďáru nad Sázavou domácí zápas kontrolovali a povolil Jihočechům gól až čtyři minuty před koncem za stavu 3:0. Víc než jednu branku už Budějovičtí však nestihli.

Výhra nad tradičním rivalem z Jihlavy vždycky potěší! Podívejte se na všechny zajímavé akce ze včerejšího zápasu v našem sestřihu...

Výborně! @hc_duklajihlava jsme nakonec přehráli v poměru 3:2 a máme další výhru! ?? #ViteznaSnura #CEBvJIH #chanceliga

Po repre pauze nastoupíme i s navrátilcem Honzou Klozem v sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvJIH

HK Mountfield Hradec Králové