ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Kontakty – trenéři


Junioři
trenéřiMartin Štrba 
strbic.13@seznam.cz

Roman Fousekfousek@mladezcb.cz
VedoucíJiří Šrámeksanahccb@seznam.cz


Dorost
trenéřiRadek Bělohlavr.b.@hcmotor.cz

Mgr. Milan Dančišin
M.Dancisin@seznam.cz
 


Dorost B
trenéřiFrantišek Bombicfbombic@gmail.com

Mgr. Vladimír Caldr
reditel@zsgrunwaldova.cz  
 


Starší žáci A
trenéřiJiří Hanzalxhanzalj@gmail.com

Rostislav Kadlec
rostislavkadlec@atlas.cz
VedoucíLadislav Váňa


Starší žáci B
trenéřiFilip TurekFilipturek2405@seznam.cz

Adam Vylíčil
František Čech

av89@centrum.cz

frantaczech@seznam.cz

vedoucíMichal Šíma

Mladší žáci A
trenéřiJiří Hanzal  - xhanzalj@gmail.com 
Rostislav Kadlec - rostislavkadlec@atlas.cz
VedoucíMichal Šíma


Mladší žáci B
trenéřiFilip TurekFilipturek2405@seznam.cz

Adam Vylíčil 
František Čech

av89@centrum.cz

frantaczech@seznam.cz

VedoucíStanislav Jelínek

Základna A
trenéřiAdam Vylíčilav89@centrum.cz

Lukáš Chaloupkachali82@seznam.cz


Vedoucí
Michal Michal
Mgr. Radek Vondruška 
Jaroslav Láf
5misak5@seznam.cz
vondy22@seznam.cz


Základna B
trenéřiMgr. Radek Vondruškavondy22@seznam.cz

Lukáš Chaloupka
chali82@seznam.cz

Václav Králinfo@penzionking.cz
Bc. Jakub Horáčekjakub14hornaty@seznam.cz
 vedoucíMarek Kamiš 

Základna C
trenéřiBc. Jakub Horáček
jakub14hornaty@seznam.cz

Mgr. Filip Čížek cizek.Filip@seznam.cz
Mgr. Richard Heřmánekhermanek.richard@gmail.com

Michal Michal
Štěpán Procházka
Miloslav Čermák
5misak5@seznam.cz


Základna D
trenéři
Mgr. Jakub Čelikovský
celikovsky@mladezcb.cz

Ing. Karel Zevlkarel.zevl@seznam.cz

Jiří Beránek
Martin Tisoň
Šárka Krejníková
Milan Dančišin ml.


Přípravka
trenéři
Mgr. Jakub Čelikovský
celikovsky@mladezcb.cz

Ing. Karel Zevl
karel.zevl@seznam.cz

Jiří Beránek
Martin Tisoň
Šárka Krejníková
Milan Dančišin ml.

Sociální sítě

#REPORT: @HCSlovanUsti - Motor 0:4 ?Na ledě posledního Ústí jsme nezaváhali a máme další tři body! Více??bit.ly/2QRIxsR

#PREVIEW: 25. kolo @HCSlovanUsti Po zápase na Kladně nás čeká další venkovní duel. Od 18:00 budeme v pondělí hrát v Ústí nad...

Dnes slavíme svátek naší země ???? Den boje za svobodu a demokracii. V roce 1989 se k protestům proti totalitě přidali i...

32. narozeniny včera oslavil Miloslav Čermák! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví a gólů. ?? ??