ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
28.01.2020, Filip Kortus

Potřetí v lednu se Motor utká s Litoměřicemi

Stejně jako venku, tak i doma Motor zvládl tři utkání v řadě s moravskými soupeři a už s předstihem si zajistil první místo v tabulce po základní části. Před play off ale zbývá ještě odehrát plno kol a v tom nadcházejícím se Jihočeši představí na ledě Litoměřic. Utkání startuje v 17:30 a sledovat ho můžete na streamu či v online textového přenosu.

HC Stadion Litoměřice

Jednou z největších krizí v sezoně si v posledních dnech prochází hokejisté Stadionu Litoměřic. V posledních pěti kolech neuhráli ani jeden bod a postupně se propadli až na šesté místo tabulky Chance ligy. Naposledy těsně padli na ledě Poruby, kde sice vedli, ale o body kvůli špatné desetiminutovce ve druhé třetině přišli.

Největší hvězdou kališníků je bezesporu kapitán týmu Daniel Voženílek. Urostlý útočník je nejproduktivnějším hráčem celé soutěže a výbornou formu potvrdil i v posledním utkání, kdy obstaral obě branky svého týmu. Daří se i Martinu Kadlecovi s Markusem Korkiakoskim, kteří už překonali hranici čtyřiceti bodů.

Sestava Litoměřic z posledního utkání proti Porubě:

Škorpík – Marcel, L. Doudera, Jebavý, Baláž, Strejček, Bártek – M. Kadlec, Jícha, Voženílek – M. Beran, Helt, Korkiakoski – M. Havelka, Brabenec, Kangas – D. Sklenář, Kropáček.


47. kolo

HC Stadion Litoměřice

ČEZ Motor České Budějovice

středa 29. ledna 2020, 17:30, Kalich aréna

Z tábora Motoru

Famózní jízda hokejistů Motoru pokračuje i v nadstavbové části, kde vyhráli už třináct zápasů ze šestnácti odehraných. Naposledy porazili po prodloužení Zubry z Přerova, čímž si s velkým předstihem zajistili první místo po základní části. Už teď je tak jisté, že v play off je bude čekat soupeř z předkola. První start si proti Přerovu připsal útočník Adam Raška, který nastupoval na pozici centra čtvrté formace.

Sestava Motoru z posledního utkání proti Přerovu:

Strmeň – Pýcha, Allen, Vydarený, Babka, Suchánek, Lytvynov – Christov, Venkrbec, Holec – Šimánek, J. Kloz, Z. Doležal – M. Novák, Gilbert, Endál – Michnáč, Raška, Prokeš – Beránek.

Předzápasové okénko Aleše Tottera:

"Zápas v Litoměřicích je součástí náročného programu, hrajeme znovu po jednom dni volna. Utkali jsme se s nimi před devíti dny, takže poměrně dobře víme, co od nich čekat. Musíme se mnohem lépe pohybovat než tomu bylo proti Přerovu, hrát jednodušeji a dávat si kotouč přesně na hůl. Máme pasáže, kdy střídáme dobré věci s horšími, což je třeba ustálit a nemít. Chceme více srovnat hru a nevypadávat z rytmu. Naším cílem je podat vyrovnaný výkon."

Sociální sítě

Už zítra nás čeká výjimečný zápas! Po 60 letech Motor oblékne dresy, ve kterých slavili předchůdci dnešních hráčů pohárový triumf...

Už zítra nás čeká výjimečný zápas! Po 60 letech Motor oblékne dresy, ve kterých slavili předchůdci dnešních hráčů pohárový triumf...

85. narozeniny dnes slaví bývalý útočník našeho klubu Zdeněk Haber. V Českých Budějovicích hrál ve 2 sezonách, kolem 20 zápasů,...

Před 90 lety sehrál náš klub první velký zápas. Ve finále o Mistra Čech vyzval neporazitelný tým LTC Praha nabitý reprezentanty a...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Stadion Litoměřice