06.01.2015, Miroslav Mayer

Hráči ročníku 2004 byli v Pardubicích čtvrtí

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Turnaje se v čase vánočních prázdnin zúčastnili i hráči ročníku 2004, kteří jeli do Pardubic. Jihočeši sehráli pět zápasů a tři z nich vyhráli. Nakonec obsadili slušné čtvrté místo.

Zápasy ve skupině:

HC ČB – Dukla Jihlava 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) Branky: Marhoun (Placek, Bělohlav), Placek (Marhoun, Bělohlav)

Hráči odehráli solidní utkání a podařilo se nám otočit nepříznivý stav. Kupodivu nezvykle vítězně jsme vstoupili do turnaji, ačkoliv nám právě 1.zápasy dělají problémy.

HC ČB – Pardubice B 4:3 (2:0, 1:1, 0:2) Branky: Tušl (Marhoun), Bělohlav (Marhoun), Tauer 2

S nejslabším soupeřem ve skupině jsme odehráli nejslabší zápas. Po první třetině hráči soupeře podcenili.

HC ČB – BK Mladá Boleslav 5:1 (3:0, 1:0, 1:1) Branky: Tauer (Kotous), Pojar (Tauer), Kotous (Pojar), Kotous, Placek

Hráči odehráli nejlepší utkání na turnaji a nejspíše i v sezóně. Ve všem jsme byli lepší a soupeř, i když nehrál špatně, neměl prakticky žádnou šanci.

Play off:

Semifinále: HC ČB – Kometa Brno 2:3 (0:3, 2:0, 0:0) Branky: Marhoun, Schmidtmayer

Nebýt první třetiny, kdy jsme si nechali dát 3 góly, zápas by měl jasného vítěze. Bohužel kluci byli asi přespaní, protože tento zápas jsme hráli až odpoledne a dopolední program byl příliš dlouhý

O 3. místo:

HC ČB – Dukla Jihlava 2:3sn (1:0, 1:0, 0:2 – 0:1) Branky: Bělohlav (Marhoun, Placek), Kotous

Odehráli jsme pěkný zodpovědný zápas, ale bohužel v závěru nám trochu došly síly a soupeř v posledních 10 minutách vyrovnal skóre. Nájezdy příliš netrénujeme a proto jsme je možná prohráli.

Hodnocení turnaje:

Nádherný dobře zorganizovaný turnaj, na kterém byli vyrovnané týmy a myslím, že nejen našim klukům hodně dal. Rád bych si ho s týmem zopakoval i příští rok. Hodnotím pozitivně prakticky vše.

Sestava HC Motor

Sestava HC ČB: Heidinger – Hromada „A“, Burián, Kumpfmuller, Pojar – Placek, Marhoun „C“, Bělohlav, Schmidtmayer, Kotous, Tauer „A“, Tušl, Ondřich, Plechinger – trenér Jiří Hanzal, vedoucí Petr Heidinger