ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
30.11.2015, Klub

Kam mohou malí hokejisté před tréninkem? Motor má novou klubovnu!

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Ač to málokterý fanoušek českobudějovického hokeje může zaznamenat na první pohled, za poslední období se v Motoru výrazně vylepšují podmínky pro mládežnický hokej. Jednou z dalších velmi užitečných záležitostí je klubovna pro malé hokejisty. V ní najdou vybavené prostory, kde stráví čas před tríninky, mohou si zde pod odborným dozorem psát úkoly, hrát a díky partnerům projektu společnostem Madeta, Rejfood, Fontea a Řempo rozhodně neodejdou ani s hladem či žízní. Nezbytné a nemalé investice do opravy nábytku a vybavení udělala i příspěvková organizace Sportovní zařízení města České Budějovice.
Dlouhá léta museli mládežníci v mezidobí po skončení školy a před začátkem tréninků trávit čas všude možně, jen ne na stadionu. V aréně nebyly žádné vhodné prostory. "Rozhodli jsme se pro děti adaptovat jediné trochu vhodné místo v aréně, protože děti různě pobíhaly kolem stadionu a i kdyby si chtěly napsat třeba domácí úkol, nebylo kde. Teď už tu možnost mají, navíc s odborným dohledem a se zdravým občerstvením," vysvětluje vznik projektu ředitel marketingu a PR Motoru Tomáš Kučera. "Jsme velmi rádi, že na naši snahu slyšeli i partneři, díky kterým to všechno výborně funguje."

Denně se v klubovně protočí desítky dětí, mezi které právě i zástupci partnerů klubovny a vedení Motoru zavítali. Generální manažer se dokonce jal i osobní asistence při vypracovávání jednoho z domácích úkolů. Když však žáček otázku z úkolu přednesl, musel představitel klubu bohužel zrovna rychle spěchat za jinými povinnostmi... Nicméně přítomná vychovatelka dětem s jejich úlohami často pomáhá a bylo to tak i tentokrát. Klubovna je jednou z mnoha věcí, které se klub snaží pro malé hokejisty dělat. A rozhodně ne poslední!


Sociální sítě

Slečny, dívky, ženy, dámy, opět se na vás na hokeji těšíme a opět pro vás máme připravenou speciální cenu vstupenek, dárek a...

Motor jede! V letošní sezoně nebodoval zatím pouze jednou a poradil si i se snaživým nováčkem ze Sokolova. Všech 5 gólů a další...

#REPORT: Motor - @hcsokolov 4:1Nováček jsme porazili i díky dvěma brankám Lukáše Endála. bit.ly/31p6xrz

Vybojovali jsme to, nováčka @hcsokolov jsme porazili 4:1! ???? #CEBvSOK #chanceliga

×
×
Dnes v 16:15 | U17
ČEZ Motor Č. Budějovice
Technika Brno