ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
09.01.2019, Filip Kortus

Měli jsme dát branky na začátku, věděl Martin Beránek

V sedmnácti letech se vypracoval mezi prakticky nepostradatelné hráče, dokonce v posledních zápasech hraje v první formaci. Martin Beránek zažívá snovou sezonou, ve Frýdku se prosadil po krásné akci v oslabení. Po zápase s Porubou ale spokojený nebyl, protože jeho tým nezískal ani bod.

Co scházelo k tomu, abyste proti Porubě získaly body?
Branky, co jiného. Nic víc. Prvních deset minut jsme byli jasně lepší, což jsme měli gólově vyhodnotit. Poté jsme byli zaskočeni z toho, že stav je stále 0:0. Soupeř se dvakrát trefil, přestože jsme byli jasně lepší. To je špatné.

Byl klíčový úvod zápasu, kdy jste měli převahu, ale první třetinu vyhrál soupeř?
Rozhodně, měli dlouhou cestu z Ostravy, to není příjemné. Měli jsme dát góly hned na začátku, ještě než se soupeř rozkoukal. Když se netrefíme, máme to poté o dost těžší.

Martin Beránek proti Porubě

Body: 0
Střely: 2
Buly: 100% (1/1)
+/-: 0
Čas na ledě: 15:18

Co je třeba udělat pro to, aby se koncovka do dalších zápasů zlepšila?
To je těžký. Nevím, co s tím.

Ve druhé třetině sudí neuznali branku Davida Gilberta. Z jakého důvodu?
Myslím si, že branka měla být uznána. Martin Novák byl na brankáře natlačen od obránce, byl v tom nevinně. Maximálně mohl sudí vylučovat jejich hráče. Na to se ale nemůžeme vymlouvat.

V posledním zápase ve Frýdku jste vstřelil krásnou branku po individuální akci v oslabení. Byla to pro vás nejhezčí branka, co jste kdy vstřelil?
Zřejmě jo, takových tref bych si přál více. Chtělo by to, abychom se dokázali takhle prosazovat všichni. Jsem rád, jak se mi to povedlo. Doufám, že ještě nějaké branky přidám.

Sociální sítě

#PREVIEW: 49. kolo PřerovVe středu dokončíme domácí dvojzápas, hostit budeme Zubry z Přerova. Více??bit.ly/2MpBiqG

#REPORT: Motor - Litoměřice 5:1Utkání proti rozjetému soupeři z Litoměřic nám vyšlo skvěle, vítězíme čtyřbrankovým...

Dnes nastoupí za Motor nejmladší obránce v historii klubu - Václav Svach (16 let, 6 měsíců a 16 dnů).Před ním byl nejmladší...

V rámci dohrávky 42. kola hostíme za hodinu @HCStadion Litoměřice. Sestavu máme dnes velmi omlazenou, a to i díky absenci...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC ZUBR Přerov