19.07.2019, Filip Kortus

První týden společné přípravy má Motor za sebou, v pondělí půjde na led

První týden společného trénování mají hokejisté Motoru za sebou. Od pondělí do čtvrtka byli hráči se smlouvou na soustředění, v pátek se k nim připojili i testovaní hráči a proběhly fyzické testy. O víkendu má celý tým volno a v pondělí se poprvé v nové sezoně půjde na led.

Na testech nechyběl ani kanadský útočník Ben Hawerchuk, který je v Motoru na try outu.

Momentka z pátečního testování.

Součástí testů byl i běh na tři kilometry.

Hlavní foto: Jan Škrle

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

HC Kometa Brno