21.07.2019, Redakce

Trenéři mládeže prezentovali Motor na Kájovském létě

V sobotu 20. července se konal v Kájově u Českého Krumlova festival Kájovské léto i za přítomností trenérů mládeže. Na této akci trenéři prezentovali lední hokej na Motoru.

Děti si mohly vyzkoušet střelbu na branku a vlastní koordinaci na koordinačním žebříku. Za své výkony byly poté odměněny motoráckými předměty. Je potřeba poděkovat Danu Hanselovi, jednomu z organizátorů této akce, za pozvání a skvělou organizaci Kájovského léta.

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

HC Kometa Brno