13.08.2019, Filip Kortus

Kategorie U14 skončila na domácím turnaji druhá

O uplynulém víkendu proběhl v Budvar aréně mládežnický turnaj kategorie U14 ročníků 2006. Ve velice nabité konkurenci bral domácí celek z Českých Budějovic druhé místo.

Konečné pořadí

1. Kometa Brno (8 bodů)
2. Motor České Budějovice (7)
3. Tábor (7)
4. Pardubice (6)
5. Chomutov (4)
6. Třemošná (0)

Motor - Tábor 3:3 (Hoch, Stöhr, Štěch)
Motor - Chomutov 6:1 (Štěch 2, Humeník, Falta, Palán, Stöhr)
Motor - Kometa 1:5 (Štěch)
Motor - Pardubice 4:2 (Hoch 2, Šimon, Petrásek)
Motor - Třemošná 5:1 (Petrásek, Palán, Kubiena, Šimon, Gřegořek)

Individuální ocenění

Nejlepší brankář: Ondřej Šrámek (Tábor)
Nejlepší obránce: Jakub Zubíček (Kometa Brno)
Nejlepší útočník: Štěpán Hoch (Motor)
Nejlepší střelec: Michal Červenka (Kometa Brno)
Nejužitečnější hráč: Jakub Zduba (Kometa Brno)

Sestava Motoru

Schacherl, Pytel - Postl, Šíma Gřegořek, Zevl, Brabec, Zikmund, Humeník, Hoch, Palán, Štěch, Šimon, Petrásek, Stöhr, Falta, Kubiena, Lošonský, Masopust.

Hodnocení turnaje trenérem Filipem Turkem

„Jsme rádi, že se nám povedlo již tradičně uspořádat kvalitní turnaj. My jsme brali tento turnaj jako určité vyvrcholení čtrnáctidenní přípravy na ledě. Některé zápasy se nám povedly více, některé méně a tak je to v této kategorii asi normální. Pořád je co zlepšovat."

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

HC Sparta Praha