ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
06.12.2017, Denisa Józsová

Mládež: Pozvánka na víkend

Po dlouhé době je tu víkend, ve kterém budou hrát zápasy všechny naše mládežnické kategorie. Junioři se dvakrát představí v Budvar aréně. Starší dorost odehraje také dvě utkání v Budvar aréně. Mladší dorost bude hrát první zápasy v nadstavbové skupině a jednou se taktéž představí na domácím ledě.

Junioři

Vypadá to, že výkony juniorů se konečně ustálily. V současné době se Jihočeši nacházejí na šestém místě se ziskem třiceti sedmi bodů z dvaceti dvou utkání. Je nutné ovšem dodat, že tabulka DHL Extraligy juniorů je neobyčejně vyrovnaná. Na první místo ztrácí Motor devět bodů, zatímco na třináctou Jihlavu má náskok devíti bodů. Budějovice také mají odehráno o jeden zápas více než většina ostatních týmů. Juniorům se v poslední době daří, jelikož vyhráli tři zápasy v řadě. Nejvíce se daří Milanu Dančišinovi, jenž získal 21 bodů (9+12). Tentokrát Motor čekají dva duely na domácím ledě v Budvar aréně. První sehraje 8.12. proti Chomutovu a zápas bude začínat v 18:15. Druhý zápas odehraje s Litvínovem 9.12. a utkání bude začínat ve 12:30.

Zápas s Chomutovem budete moci sledovat zde

Zápas s Litvínovem budete moci sledovat zde

Starší dorost

Starší dorost si celkem s předstihem zajistil postup do nadstavbové skupiny, když ve své skupině skončil na druhém místě. Tímto postupem si také rovnou zajistil vstupenku do play-off. Českobudějovičtí hráči odehráli teprve jedno utkání. To sehráli v Liberci, kde padli vysoko 3:8. V tomto zápase se nejvíce dařilo Jakubu Čížkovi, jenž byl u všech branek svého týmu (1+2). Ovšem bylo to pouze první utkání, zatímco soupeři mají většinou odehrané tři až čtyři zápasy. Také starší dorost čekají dvě utkání v domácí Budvar aréně. 8.12. odehrají zápas se Zlínem, který bude začínat v 15:00. Druhé utkání sehrají s Vítkovicemi 9.12., zápas bude začínat v 16:00.

Utkání se Zlínem budete moci sledovat zde

Utkání s Vítkovicemi budete moci sledovat zde

Mladší dorost

Skvělou stíhací jízdu předvedl mladší dorost na závěr základních skupin extraligy. K postupu do nadstavbové části musel uhrát alespoň osm bodů a doufat, že Kometa ani jednou nevyhraje. A Motoru se tento málo vídaný kousek povedl! Hlavní postavou v posledním utkání byl Pavel Novák, jenž si připsal v posledním utkání neuvěřitelných sedm branek a navrch přidal jednu asistenci. Jihočechům tak začíná nadstavbová skupina. První utkání sehrají České Budějovice na ledě Plzně a zápas bude začínat v 17:00. Druhé utkání sehrají na druhé ploše Budvar arény a soupeřem bude pražská Sparta. Utkání bude startovat ve 12:00.

Sociální sítě

#PREVIEW: 15. kolo @VHK_Vsetin První čtvrtinu uzavřeme na Lapači, kde hrajeme ve středu od 17:30. Více??bit.ly/2QUaekl

Dobrá zpráva potvrzena! David Gilbert a Jakub Doktor budou pokračovat v Motoru do konce sezony. ??????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

ČEZ Motor České Budějovice je klubem, který je hrdý na nominaci svých hráčů pro reprezentační potřeby a rozhodně jim nikterak...

#REPORT: Motor - @HCPoruba 8:1Dnešní duel se nám povedl! Porubu jsme přejeli jednoznačným způsobem.Více??bit.ly/2pU8UCt