ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
21.06.2020, Filip Kortus

Na začátku září proběhne nábor do přípravky

Motor bude v nové sezoně 2020/2021 pořádat celoroční nábor nejmenších hokejistů do kategorie přípravky. První akce proběhne v pondělí 7. září od 16:15 (trénink 17:00 - 18:00).

Hokejová přípravka je určena pro začínající děti ročníku 2015 či pro děti, které již mají s bruslením zkušenosti. Na ledě se začíná bez hokejky a dbá se na základy bruslení tak, aby si děti vytvořily k hokeji pozitivní vztah a pohyb na bruslích byl pro ně zábavou.

Tréninky na ledě probíhají dvakrát v týdnu. V sezoně 2019/2020 se trénovalo v pondělí večer a v sobotu dopoledne. Začátkem srpna bude na stránkách přípravky doplněn rozpis tréninků na září.

Členské příspěvky v klubu činí 4000 Kč. Při zaplacení příspěvku od nás dostanete hokejový set v hodnotě 2500 Kč, který zahrnuje holenní chrániče, kalhoty, vestu, chrániče loktů a rukavice. Pokud nedisponujete helmou, můžeme vám ji na sezonu zapůjčit. Tkaničkové brusle máme k zapůjčení v omezených velikostí.

Nábor do hokejové přípravky probíhá celoročně dle rozpisu tréninků. Více informací na stránkách přípravky.


Kontaktní osoba

Mgr. Jakub Čelikovský
Hlavní trenér přípravky
Tel. 776 631 602
Mail: celikovsky@mladezcb.cz

Sociální sítě

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...