17.10.2019, Klub

Utkání pro ženy se blíží!

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Rok se s rokem sešel a máme tu zase utkání věnované ženám! Motor si moc váží toho, jak slečny, dívky, dámy, zkrátka zástupkyně něžného pohlaví, podporují své oblíbené hokejisty a kultivují prostředí na hokeji. A tak se i tentokrát ve středu 23. října od 17:30 bude zápas s Kadaní odehrávat jako ten, kdy ženám bude věnována zvláštní pozornost. Do vybraného sektoru si mohou dámy koupit lístek za pouhých 50 Kč (tyto vstupenky lze zakoupit pouze na pokladně v den utkání od 13 hodin, do vyprodání sektoru), dále prvních 1200 dam obdrží u vstupu milý dárek a i soutěže budou věnovány zejména všem ženám. Moc se na vaši návštěvu těšíme!

Hlásíme novou posilu! Zadní řady Motoru vyztuží americký bek se zkušenostmi z NHL Conor Allen!bit.ly/33OUypy

Výhra nad tradičním rivalem z Jihlavy vždycky potěší! Podívejte se na všechny zajímavé akce ze včerejšího zápasu v našem sestřihu...

Výborně! @hc_duklajihlava jsme nakonec přehráli v poměru 3:2 a máme další výhru! ?? #ViteznaSnura #CEBvJIH #chanceliga

Po repre pauze nastoupíme i s navrátilcem Honzou Klozem v sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvJIH