ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

#29 Benjamin Walker

21.6.1993 / 180 cm / 86 kg / P
Příchod:
11/2016
Poslední klub:
Manchester Monarchs (ECHL)
Zápasy G A B +/− TMin
nenalezeny žádné aktuální statistiky

Sezóna Klub             Z  G  A  B TM +/- U
2011-12 Victoria Royals (WHL)    46  8 26 34 27  2 15
    Victoria Royals (WHL,p-o)   4  1  2  3  2 -2 15
2012-13 Victoria Royals (WHL)    59 19 33 52 54 18 12
    Victoria Royals (WHL,p-o)   6  3  3  6  2 -1 13
2013-14 Victoria Royals (WHL)    71 24 30 54 61 17 5
    Victoria Royals (WHL,p-o)   9  3  3  6  9 -2 4
2014-15 St. John's IceCaps (AHL)   36  1  3  4 16 -14 24
2015-16 Manitoba Moose (AHL)     16  1  2  3  8 -5 28
    Tulsa Oilers (ECHL)     36  7  4 11 37 -2 17
Celkem CZE1             -  -  -  -  -  -
    ČB A             -  -  -  -  -  -

Z - zápasy
G - góly
A - asistence
B - kanadské body
TM - trestné minuty
+/- - účast na ledě při vstřelených/obdržených gólech
U - umístění týmu v soutěži
. - údaj neznámý
p-o - play-off
u - skupina o udržení/play-out
b - baráž
Ux - mládežnická kategorie do x let


Dotazník: #29 Benjamin Walker

1) Hokejový okamžik, na který nezapomenete?
Že jsem si zahrál se svým bratrem. Mám velkou rodinu, jsem nejstarší z pěti dětí, mám dvě sestry a dva bráchy. Když jsem hrál ve WHL, tak jsme s bráchou dostali úžasnou možnost zahrát si spolu dvě ze tří sezón, které jsem v této lize strávil. Je o tři roky mladší a bylo to poprvé, co jsme si mohli zahrát spolu. V naší první společné sezóně dal svůj první gól při zápase, který byl vysílán na NHL network. A já na něj asistoval. Je to má oblíbená vzpomínka.
2) Nejoblíbenější seriál?

Mám jich několik. Hra o trůny a (stydím se to přiznat) Gilmorova děvčata. U těch jsem viděl každou epizodu už několikrát.
3) Jaké jsou vaše záliby?

Umění a hra na kytaru patří k mým největším koníčkům. A také dost hraju na Xboxu.
4) Oblíbené jídlo?

Mexická kuchyně. Ve Státech máme řetězec Qdoba, tahle restaurace je definitivně můj favorit.
5) Nejlepší relaxace po tréninku nebo zápasu?

Je víc věcí, u kterých si odpočinu. Miluji umění - věnuji se uhlokresbě, kresbě tužkou, ale také malbě akrylovými barvami a barvami ve spreji. Dříve jsem také moc rád pracoval na hrnčířském kruhu, ale je těžké se tomu věnovat s mým cestováním. Také hraju na kytaru a koukám na filmy.
6) Vysněné auto?

1968 VW Camper Bus. Bylo by úžasné jeden z nich vlastnit a v létě se s ním projet napříč celými Spojenými státy.
7) Jaký byl ve škole, kromě tělocviku, váš nejoblíbenější předmět?

Hodiny umění. Miluji, když můžu nějaké umění vytvářet. Na střední škole jsem si občas zkrátil ostatní hodiny, abych mohl být déle s mým učitelem keramiky. Vždycky mi dovolil přijít, kdykoliv se mi zachtělo, třeba i po vyučování, a pracovat na hrnčířském kruhu.
8) Co nejraději čtete?

Hodně rozličných věcí. Často čtu Bibli, nedávno jsem dočetl Scar tissue (knihu o životě zpěváka kapely Red Hot Chilli Peppers), dále zprávy ze světa a články o vědě a historii.
9) Oblíbený hudební interpret?

Mým oblíbeným zpěvákem je Neil Young. Nikdo jiný nezní jako on. Jeho texty jsou skutečnou poezií. Také mám rád kapely jako The Head and the Heart, často poslouchám country hudbu.
10) Které místo na světe chcete v životě navštívit?

Existuje mnoho míst, které bych rád viděl, nemůžu vybrat jen jedno. Kdybych musel, asi by to byly pyramidy v Egyptě. Ne nezbytně kvůli samotným pyramidám, ale spíše kvůli historii. Je úžasné, co starověká kultura před tolika lety dokázala vytvořit, ačkoliv měla k dispozici daleko méně technologií. Území Egypta je také opředené mnoha slavnými příběhy, jako Exodus a podobně. Takže pro mě je to parádní místo k návštěvě.
11) Čím byste byl, kdybyste se nestal hokejistou?

Až skončím s hokejem, tak se pravděpodobně vrátím do školy a stanu se učitelem umění, které budu i sám vytvářet a prodávat.
12) Kdo byl vaším hokejovým vzorem?

Na to je pro mě těžké odpovědět. Když jsem vyrůstal, měl jsem za idoly hodně hráčů, od Petera Forsberga po Briana Giontu nebo Daniela Briera. Ale asi největším vzorem je pro mě Jamie Mcbain. V mládí mě trénoval jeho táta v letní přípravě, strávili jsme mnoho hodin, abychom zlepšili mou hru, a slýchával jsem vše o Jamiem a jeho hokejové kariéře. Od jeho působení v Shattuck St.Mary’s, pak hrál v týmu US NDPT, v NCAA, dostal se na mistrovství světa dvacítek, byl draftován do NHL, kam se také nakonec dostal. Jamie tak byl vždy kluk, ke kterému jsem vzhlížel a Mcbainovi pro mě byli jako druhá rodina. Vyrůstal jsem s tím, že chci hrát tak dobře, abych dosáhl věcí jako Jamie. Většiny z nich jsem nikdy nebyl schopen, ale pořád je pro mě v hokeji obrovským vzorem.
13) Kdybyste se mohl setkat s jakoukoliv celebritou, koho byste si vybral?

Stoprocentně Paula McCartneyho. Je v hudbě pravděpodobně jedním z nejvlivnějších lidí a myslím, že setkání s ním by bylo nesmírně zajímavé a příjemné. Je to třída a jsem si jistý, že má hodně co vyprávět.
14) Blondýny, nebo brunety?

Nerad bych urazil brunetky, ale musím říct, že blondýnky. A jsem trochu dotčený, že na výběr nedáváte zrzky, my jsme tady také! Ha. Ale i tak bych vybral blondýny...
15) Léto, nebo zima?

Ani jedno. V létě se se svou světlou kůží snadno spálím, zima je zase moc studená. Nejraději mám podzim, miluju oranžové, žluté listí. Podzim je poetickým ročním obdobím. Ve své podstatě nám předvádí koloběh života, s krásnými barevnými měnícími se listy ukazuje, že i ve smrti je krása, aby pak na jaře příroda přinesla nádherné znovuzrození.
První zápas v nejvyšší soutěži: -
První zápas za České Budějovice: 19. 11. 2016, Kladno - České Budějovice 1:4
První gól v nejvyšší soutěži: -
První gól za České Budějovice: 30. 11. 2016, Třebíč - České Budějovice 5:4
Sociální sítě

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Karel Caldr. V klubu hrál 3 sezony, celkem byl připraven do 45 zápasů a v nich...

???? Ve čtvrtek ráno se našemu obránci Niklasovi a jeho přítelkyni Alvě narodil syn Lukas! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví, a...