Google kalendář
Outlook / Apple kalendář

1. kolo,  sobota 4.9., Budvar Aréna
České Budějovice - Pardubice
Branky: 29. O.Nakládal (P.Chaloupka), 38. Starý (Bartoníček). Rozhodčí: Dvořák – Polony, Krojcr. Vyloučení: 7:10, využití: 0:2. Diváci: 108 Nejlepší hráči: Mrkvička – Růžička, Šeda.
2. kolo,  pondělí 6.9., Zimní stadion Karlovy Vary
Karlovy Vary - České Budějovice
Branky: 46. J.Bauer (Sedláček) - 24. K.Černý (J.Hanzal), 41. J.Hanzal (Korbela), 57. Mertl (Kuchejda), 59. J.Černý (Šulčík).
Rozhodčí: Zubzanda - Fiala, Havelec. Vyloučení: 8:9, bez využití. Diváci: 50. Střely na branku: 27:25.
3. kolo,  čtvrtek 9.9., Budvar Aréna
České Budějovice - Sparta Praha
Branky a nahrávky: 55. Mertl (Mrkvička, Kuchejda). Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Diváci: 79. Střely na branku: 25:33.
4. kolo,  sobota 11.9., Zimní stadion Plzeň
Plzeň - České Budějovice
Branky a nahrávky: 22. Polák (Hobl, Holý), 23. Kepl (Cimburek) – 4. Hanzal Jiří (Ficek), 36. Macháček (Hanzal Jiří, Korbela). Rozhodčí: Šindler - Pešek, Šatava. Vyloučení: 6:5, využití: 0:1. Diváci: 55, střely na branku: 30:27.
5. kolo,  čtvrtek 16.9., Budvar Aréna
České Budějovice - Kladno
Branky: 1. K. Černý (M.Hanzal), 31. Kuchejda (Mrkvička, M. Hanzal), 45. Gulaš (J. Hanzal), 47. M. Hanzal (Šulčík), 60. J. Hanzal (Mertl) – 24. Vedral (Klaus), 34. Stieler, 42. Diviš (Kos), 56. Krtička (Kříž, Čurilla). Rozhodčí: Pešina. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 117. Střely na branku: 53:30. Nejlepší hráči: Mertl, J. Hanzal - Diviš.
6. kolo,  sobota 18.9., Zimní stadion Eden
Slavia Praha - České Budějovice
Branky a nahrávky: 25. Červenka (Kvapil, Ondráček), 45. Sobotka (Svoboda, Beránek), 53. Ondráček (Červenka), 55. Kvapil - 24. Gulaš
Vyloučení: 10:6 Využití: 1:1 Osobní tresty: Svoboda, Korbela - OT 10
7. kolo,  čtvrtek 23.9., Budvar Aréna
České Budějovice - Liberec
Branky: 20. M. Hanzal (Šulčík), 30. Macháček, 31. Gulaš (J. Černý), 48. J. Hanzal, 49. Gulaš (J. Černý, Macháček) - 2. Špaček (Pabiška), 6. Pabiška (Kapička, Pajič), 11. Pajič (Kapička), 11. Dušek (Špaček), 22. Němec (Hruška), 37. Klimenta (Němec, Hruška), 44. Rýgl (Pabiška, Špaček), 56. Klimenta (Němec), 57. Kapička (Rýgl). Vyloučení: 5:4, navíc Korbela (CEB) 10 min. Využití: 1:4. Diváci: 150.
8. kolo,  sobota 25.9., Zimní stadion Litvínov
Litvínov - České Budějovice
Branky: 22. Tauš - 18. Macháček (Gulaš), 19. J. Hanzal (M. Hanzal), 21. Mrkvička (Kuchejda), 40. M. Hanzal (Gulaš), 51. M. Hanzal (Kuchejda), 56. Gulaš (Korbela). Rozhodčí: Bittner - Rozlílek, Sichrovský. Vyloučení: 8:6, navíc Heinisch (LIT) 10 min. Využití: 0:2. Diváci: 85. Střely na branku: 28:39.
9. kolo,  pondělí 27.9., Budvar Aréna
České Budějovice - Mladá Boleslav
Branky: 8. Korbela (Baran), 41. Korbela (Ficek, J. Hanzal), 50. Ficek (J. Hanzal) - 51. Hloušek (Bohůnek). Vyloučení: 7:6, navíc Martinec (MLB) 10 minut, bez vužití. Diváci: 76. Nejlepší hráči: Anderle, Korbela - Vaškovič.
10. kolo,  čtvrtek 30.9., Duhová aréna
Pardubice - České Budějovice
Branky a nahrávky: 19. Procházka (Šeda), 44. Šeda (Procházka) - 9. M. Hanzal (Kuchejda, K. Černý), 27. M. Hanzal (Mertl), 51. J. Hanzal (Gulaš). Rozhodčí: Jebavý - Čížek, Kareš. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: 30:24.
11. kolo,  sobota 2.10., Budvar Aréna
České Budějovice - Karlovy Vary
Branky: 13. M. Hanzal (Mrkvička), 40. J. Hanzal (Korbela, Gulaš) - 17. Hamerle (Kuběna), 44. Jan Bauer (Hamerle, Karpíšek). Vyloučení: 5:6 + M. Hanzal (CEB) 10 minut, Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 109. Nejlepší hráči: Martin Hanzal, Salák - Jakubal.
12. kolo,  čtvrtek 7.10., T-Mobile Aréna
Sparta Praha - České Budějovice
Branky: 23. Mertl (M. Hanzal, Kuchejda), 47. Gulaš (Macháček, J. Černý). Rozhodčí: Nečas - Bláha, Kareš. Vyloučení: 3:5, využití: 0:2. Diváci: 81, střely na branku: 32:39.
13. kolo,  sobota 9.10., Budvar Aréna
České Budějovice - Plzeň
Branky: 3. M. Hanzal (J. Černý), 7. Gulaš (Macháček), 14. M. Hanzal (Kuchejda), 19. Kuchejda (M. Hanzal), 23. Gulaš, 28. Gulaš (J. Černý), 29. J. Hanzal (Kuchejda), 30. J. Hanzal, 30. Ficek (Matušík), 35. Macháček (Mrázek, J. Hanzal), 58. Korbela (Gulaš, Macháček), 60. Gulaš (Bílek) - 2. Furbacher, 5. Hajšman (Cimburek), 43. Holý. Rozhodčí: Haškovec - Kostka, Český. Vyloučení: 12:9 navíc J. Hanzal (CEB) 10 minut, L. Černý, Slaba (oba PLZ) 5 + do konce utkání, využití: 2:2, v oslabení: 1:0. Diváci: 97. Střely na branku: 51:28 Nejlepší hráči: Gulaš, Kuchejda, M. Hanzal
14. kolo,  čtvrtek 14.10.
Kladno - České Budějovice
Branky: 26. Hudíček (Stieler), 41. Diviš (Klaus, Suchý) - 28. J. Hanzal (K. Černý), 46. M. Hanzal (Kuchejda). Rozhodčí: Turčan - Rozílek, Sichrovský. Vyloučení: 4:6, navíc J. Hanzal (CEB) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 110. Střely na branku: 36:32.
15. kolo,  sobota 16.10., Budvar Aréna
České Budějovice - Slavia Praha
Branky: 8. K. Černý (Mertl, Gula), 12. Ficek (M. Hanzal), 29. Korbela (P. Macháček) - 22. Endál (Charousek). Rozhodčí: Dvořák - Fiala, Urban. Vyloučení: 9:5, navíc Šulc na 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 88.
Nejlepší hráči: Salák, K. Černý, Mertl.
16. kolo,  čtvrtek 21.10., Svijanská aréna
Liberec - České Budějovice
Branky: 12. Pajič (Mucha, Kapička), 37. Dušek (Špaček), 45. Pajič (Mucha, Kapička) - 41. J. Hanzal, 46. Korbela (Baran), 56. Kuchejda (M. Hanzal). Vyloučení: 5:7, navíc Daňo (LIB) 10 min. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 73. Střely na branku: 36:40.
17. kolo,  sobota 23.10., Budvar Aréna
České Budějovice - Litvínov
Branky: 6. Matušík (J. Hanzal), 14. Korbela (J. Hanzal, Kuchejda), 30. Korbela (Kuchejda), 43. Gulaš (Bílek), 49. Ježek (J. Černý) - 3. Kašťák, 18.Švejda (Poživil). Rozhodčí: Haškovec. Vyloučení: 8:5, využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 93. Nejlepší hráči: Korbela, Salák - Poživil.
18. kolo,  pondělí 25.10.
Mladá Boleslav - České Budějovice
Branky: 3. Kult (Frodl, Kupka), 37. Freiberg (Hron) - 5. K. Černý (Kuchejda, M. Hanzal), 54. J. Hanzal (Klíma, K. Černý). Vyloučení: 10:11, navíc Korbela (CEB) a Kanov (MLB) 10 min. Využití: 1:2. Diváci: 70. Střely na branku: 30:26.
19. kolo,  čtvrtek 28.10., Budvar Aréna
České Budějovice - Havířov
Branky: 2. M. Hanzal (Macháček), 10. Ficek (K.Černý, Kuchejda), 16. J. Černý (Mrázek), 19. Ježek (Gulaš), 26. Mertl (Kuchejda), 41. Mertl (K. Černý, Kuchejda) - 23. Sprušil (Seman), 25. Seman (J. Sikora). Vyloučení: 7:5 navíc Macháček 10 minut, Vomela 10 minut a do konce utkání (oba CEB), Bindač (HAV) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 94. Nejlepší hráč: Jakub Černý, Kuchejda - Seman.
20. kolo,  sobota 30.10.
Ytong Brno - České Budějovice
Branky: 3. Vrba (Obdržálek, Rehák), 21. Drdla (Šůrek, Obdržálek) - 6. Korbela (Ficek), 23. Gulaš (J. Černý), 48. Ježek, 60. K. Černý. Rozhodčí: Dědek, Bursa. Vyloučení: 5:6, navíc Šůrek (BRN) 10 min. Bez využití. Diváci: 49. Střely na branku: 24:28.
21. kolo,  čtvrtek 4.11., Budvar Aréna
České Budějovice - Jihlava
Branky: 2. M. Hanzal (Kuchejda), 4. J. Hanzal (Korbela), 13. K. Černý (Gulaš), 22. Gulaš (J. Hanzal), 23. J. Černý (Ficek), 32. J. Černý (Kuchejda, Mertl), 36. Mertl (Gulaš), 55. J. Hanzal (Korbela) - 9. Hřeben (Krča), 31. Hrbatý (Dolana, Havel), 51. Rajnoha, 59. Dolana (Kostka). Vyloučení: 5:10 navíc Gulaš (CEB) 10 minut, Kostka (JIH) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 127 Nejlepší hráči: Jakub Černý, Jiří Hanzal, Kuchejda.
22. kolo,  sobota 6.11.
Kometa Brno - České Budějovice
Branky: 10. Kello (Grozaj), 30. Adamec (Polanský, Kubala Dalibor) - 16. Ficek (M. Hanzal), 21. K. Černý (M. Hanzal, J. Hanzal), 46. Kuchejda (K. Černý, Klíma). Vyloučení: 5:9 navíc Tůma (KOM) a Kuchejda (CEB) 10 min. Využití: 2:1. Diváci: 53. Střely na branku: 16:35.
23. kolo,  čtvrtek 18.11., Budvar Aréna
České Budějovice - Zlín
Branky: 15. M. Hanzal (Kuchejda), 16. Ježek (Gulaš, J. Černý), 39. Korbela (Macháček), 40. Macháček (M. Hanzal), 57. J. Hanzal - 22. Pšurný. Rozhodčí: Horák - Dančišin, Matějček. Vyloučení: 5:3, navíc Stuchlík (ZLN) 5 + do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 119. Střely na branku: 37:31. Nejlepší hráči: Macháček, Kuchejda, Jakub Černý.
24. kolo,  sobota 20.11., Zimní stadion Na Lapači
Vsetín - České Budějovice
Branky: 3. Davídek (Havíra) - 26. Mertl (Kuchejda, M. Hanzal). Rozhodčí: Trombík - Janiczek, Mikler. Vyloučení: 4:7, bez využití. Střely na branku: 30:36. Diváci: 140.
25. kolo,  čtvrtek 25.11., Budvar Aréna
České Budějovice - Třinec
Branky: 1. M. Hanzal (Kuchejda), 3. J. Hanzal (Baran, Macháček), 21. Ficek (J. Hanzal), 28. J. Černý (Gulaš), 29. J. Černý (Kuchejda), 32. J. Černý (Ježek), 44. M. Hanzal (Kuchejda) - 34. Špok (Frieb), 53. Novák (Fiala), 57. Škatula (Čížek, Frieb). Rozhodčí: Stach - Fiala, Urban. Vyloučení: 10:14, navíc M. Hanzal 10 min., Gulaš (oba CEB) a Polák (TRI) 5 min. + do konce. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 89. Střely na branku: 37:38. Nejlepší hráči: J. Černý, Baran, Kuchejda.
26. kolo,  sobota 27.11.
Opava - České Budějovice
Branky: 6. Sochacký (Polok), 23. Bršlica (L. Černý, Kubaljak), 48. Tůma (Kubaljak) - 27 Mertl (M. Hanzal, J. Hanzal). Vyloučení: 8:9, navíc J. Hanzal (CEB) 5 + 20 + do konce, Macháček, Gulaš (oba CEB) a L. Černý (OPA) 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 60. Střely na branku: 32:32.
27. kolo,  čtvrtek 2.12., Budvar Aréna
České Budějovice - Vítkovice
Branky: 24. Kuchejda (Mertl, M. Hanzal), 34. M. Hanzal (Mertl) - 2. Buček (Novák), 7. Kalus (Mikšovský, Onderka), 8. Mikšovský (Křivák), 60. Rosypal. Vyloučení: 6:12, využití: 0:1. Diváci: 109 Střely na branku: 39:23. Nejlepší hráči: Mertl - Červenka, Tomáš Káňa.
28. kolo,  sobota 4.12.
Ostrava - Poruba - České Budějovice
Branky: 14. Minařík (Dudáš, Janečka), 17. Mleko (Klečka, Novák), 35. Mach (Bílý), 37. Klečka (Novák, Mleko) - 23. J. Hanzal (J. Černý), 29. Korbela (Ficek, J. Hanzal). Vyloučení: 5:6, navíc Gulaš (CEB) 10 min. Využití: 0:1. Střely na branku: 26:37.
29. kolo,  čtvrtek 9.12., AAA Auto Arena Havířov
Havířov - České Budějovice
Branky hostů: M. Hanzal, Vomela.
30. kolo,  sobota 11.12., Budvar Aréna
České Budějovice - Ytong Brno
Branky: 5. J. Hanzal (Vomela), 18. Mertl (Vomela, J. Černý), 25. Ježek (Gulaš, J. Černý), 43. Korbela (Vomela), 54. Ježek (Gulaš) - 10. Vrba (Kučera), 40. Kučera (Puček). Vyloučení: 12:9 navíc Kuchejda (CEB) a Rusek (BRN) oba 5 + do konce utkání za hrubost, Václavovič (BRN) 10 minut. využití: 3:1. Rozhodčí: Haškovec - Kostka, Český. Diváci: 117. Střely na branku: 40:22. Nejlepší hráči: Ježek, Ficek - Kučera.
31. kolo,  čtvrtek 16.12.
Jihlava - České Budějovice
Branky: 22. Dušátko (Chalupa), 56. Dušátko (Hrbatý J., Vlk) - 11. M. Hanzal (Mrázek), 16. K. Černý (Mertl), 48. M. Hanzal. (Kuchejda). Rozhodčí: Homola - Guth, Hejduk. Vyloučení: 9:10, navíc Dušátko (JIH) 10 min. Využití: 1:2. Diváci: 120. střely na branku: 29:42.
32. kolo,  sobota 18.12., Budvar Aréna
České Budějovice - Kometa Brno
Branky: 28. Korbela, 50. K. Černý (J. Hanzal), 59. Korbela (Ficek) - 32. Kubica (Kroupa), 55. Hliňák (Adamec). Vyloučení: 5:6, využití: 1:0. Rozhodčí: Dvořák - Kureš, Havlín. Diváci: 117. Střely na branku: 41:19. Nejlepší hráči: Jiří Hanzal, Ficek - Růžička.
33. kolo,  čtvrtek 6.1., Zimní stadion Luďka Čajky
Zlín - České Budějovice
Branky: 56. Mertl (Šulčík). Rozhodčí: Buksa - Mana, Škach. Vyloučení: 1:3, bez využití. Diváci: 68. Střely na branku: 29:22.
34. kolo,  sobota 8.1., Budvar Aréna
České Budějovice - Vsetín
Branky: 5. Mertl, 21. J. Černý (Mrázek), 43. Ježek (J. Černý, Mertl), 45. Ježek (J. Černý, Mertk), 55. K. Černý (Mertl) - 9. Havira, 47. Květoň (Koloničný, Havira). Rozhodčí: Pešina - Kostka, Český. Vyloučení: 5:6, navíc J. Hanzal (CEB), Hruška, Hubáček, Havira (všichni VSE) všichni 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 105. střely na branku: 32:31. Nejlepší hráči: Ježek, Mertl - Havira.
35. kolo,  čtvrtek 13.1., Zimní stadion Třinec
Třinec - České Budějovice
Branky: 7. Škatula (Balčík), 12. Hampl (Pospíšil), 33. Chvátal (Čížek), 42. Hunkes (Pospíšil, Balčík) - 9. J. Černý (Vomela), 20. Kuchejda (Macháček), 25. Ježek (Vomela), 47. Kuchejda (M. Hanzal). Vyloučení: 4:5. Využití: 3:2. Diváci: 120. Střely na branku: 35:34.
36. kolo,  sobota 15.1., Budvar Aréna
České Budějovice - Opava
Branky: 12. Korbela (Bílek, Ficek), 17. J. Hanzal (Ficek), 24. Ježek (Baran), 26. Mertl (Marek, Matušík), 36. J. Černý (Vomela), 48. Mucha (J. Hanzal), 60. Navrátil (Matušík, Mertl) - 20. L. Černý (Kocián). Rozhodčí: Stach - Fiala, Urban. Vyloučení: 1:4, navíc Kuchejda (CEB) 5 + do konce utkání za vražení na hrazení. Využití: 2:0. Diváci: 117. střely na branku: 53:20. Nejlepší hráči: Mucha, Slavík, J. Hanzal .
37. kolo,  pondělí 17.1., Palác kultury a sportu Ostrava
Vítkovice - České Budějovice
Branky: 1. Kalus (T. Káňa), 7. Roman (Krayzel, Dudáš), 14. Novák (Onderka, Kalus), 19. Mikšovský (Červenka), 37. T. Káňa (Dudáš), 52. Krayzel (Novák, Kalus), 59. Kalus (Velecký) - 12. Slavík (Vomela), 27. Ficek (J. Hanzal), 53. Slavík (Ježek, J. Černý), 54. Slavík. Rozhodčí: Husička - Lipina, Tuzial. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 60. Střely na branku: 42:28.
38. kolo,  čtvrtek 20.1., Budvar Aréna
České Budějovice - Ostrava - Poruba
Branky: 10. J. Hanzal (Ficek), 17. M. Hanzal, 19. Korbela (Mucha), 19. Kuchejda (M. Hanzal, Mertl), 22. Mertl (Kuchejda), 26. Matušík (Mucha), 28. M. Hanzal (K. Černý), 29. Korbela (Ficek), 50. Ježek (Mucha), 56. Korbela (Macháčka) - 49. Dušek (Stehlík), 58. Dušek (Minařík, Novák). Rozhodčí: Haškovec. Vyloučení: 15:10, navíc Mleko (OVA) 10 minut. Využití: 3:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 94. Nejlepší hráči: Martin Hanzal, Mucha, Jiří Hanzal.
N1,  čtvrtek 3.2., Budvar Aréna
Branky: 27. M. Hanzal (Slavík) - 37. Schön (Závada). Rozhodčí: Dvořák - Havlín, Kureš. Vyloučení: 7:6, bez využití. Diváci: 93. Střely na branku: 47:28. Nejlepší hráči: M. Hanzal, Kuchejda - Fiala.
N2,  sobota 5.2., T-Mobile Aréna
Branky: 30. Cunik (Ton),44. Voříšek (Řepík, Dušátko), 45. Schejbal (Pešek), 56. Culka (Schejbal, Valent) - 20.Šulčík (M. Hanzal), 33. Korbela (K. Černý). Rozhodčí: Fraňo - Svoboda, Lhotský. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:1. Diváci: 82. střely na branku: 26:44.
N3,  čtvrtek 17.2., Budvar Aréna
Branky: 41. Vomela (M. Hanzal), 50. Kuchejda (M. Hanzal). Rozhodčí: Stach. Vyloučení: 12:8, navíc Korbela (CEB) 10 minut, J. Hanzal (CEB) 5 + OK, bez využití . V oslabení: 1:0. Diváci: 96. Střely na branku: 34:33. Nejlepší hráči: Martin Hanzal, Kuchejda - Hanousek.
N4,  sobota 19.2., Budvar Aréna
Branky: 4. J. Mucha (M. Hanzal, Kuchejda), 28. Kuchejda (J. Černý, Vomela), 36. Matušík (Slavík, J. Černý) - 32. Mrkvička (Nevyhoštěný). Rozhodčí: Ondřej - Polonyi, Fiala. Vyloučení: 8:10, navíc M. Hanzal (CEB), Daňo, Divíšek, Nevyhoštěný (všichni LIB) všichni 10 minut osobní trest a Kuchejda (CEB) 5 + do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 118. Střely na branku: 33:41. Nejlepší hráči: Mucha, Salák - Ševčík.
N5,  pondělí 21.2., Duhová aréna
Branky: 30. Vávra (Chaloupka, J. Nakládal), 43. Vávra (J. Nakládal), 60. Šeda (Vávra) - 25. Mucha (Matušík, Kuchejda), 36. Polodna (Ficek), 51. Vomela (Ficek), 60. Kuchejda (J. Černý, Mucha). Rozhodčí: Veselý - Švejda, Šilhán. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:3. Diváci: 60. Střely na branku: 25:34.
N6,  čtvrtek 24.2., Budvar Aréna
Branky: 5. Kuchejda (M. Hanzal, J. Hanzal), 43. Vondráček (J. Černý), 54. Korbela (M. Hanzal) - 8. Rudovský (Kazatel), 15. Krtička (O. Fiala, Kříž), 20. Frolík (Hluchý, Hořava), 44. Hudíček (Kos, O. Fiala), 45. Frolík (Hluchý), 51. Hluchý (Frolík). Rozhodčí: Haškovec - Vavruška, Český. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. Diváci: 86. Střely na branku: 29:30. Nejlepší hráči: Kuchejda - Hluchý, Frolík.
N7,  sobota 26.2., Zimní stadion Eden
Branky: 48. Bartoš (Drtina), 58. Stromko (Bartoš), 60. Havlín (Ondráček) - 20. J. Černý. Rozhodčí: Souček - Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 4:6, bez využití. střely na branku: 33:23.
N8,  čtvrtek 3.3., Budvar Aréna
Branky: 22. Korbela (Vomela) - 55. Bušta (Tomáška). Rozhodčí: Rejthar. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:0. Diváci: 119. střely na branku: 36:27. Nejlepší hráči: Martin Hanzal, Korbela - Jirkův.
N9,  sobota 5.3., Zimní stadion Plzeň
Branky: 40. Kreuzman (Hobl, Holý), 42. Hobl (Furbacher) – 12. Ficek (Polodna), 15. Ficek (Korbela, J. Černý), 35. Hájek (Kuchejda), 60. Zourek (J. Černý). Rozhodčí: Zubzanda – Merc, Sentenský. Vyloučení: 8:11. Využití: 1:1. Diváci: 43. Střely na branku: 35:31.
OF1,  úterý 8.3., Zimní stadion Karlovy Vary
Branky: 23. Chyba (Hamerle), 25. Kuběna (Jan Bauer, Zaťovič), 26. Gasparik (Jakub Bauer) - 5. Kuchejda (J. Hanzal), 40. K. Černý (Vomela, Korbela). Rozhodčí: Nečas. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Diváci: 123. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.
OF2,  čtvrtek 10.3., Budvar Aréna
Branky: 1. Polodna (Ficek), 8. J. Hanzal (Kuchejda, J. Černý), 38. Korbela (Ficek) - 3. Bušta (Hamerle, Chyba), 39. Hamerle (Tomaška, Bušta), 57. Gasparik (Kloz, Jakub Bauer). Rozhodčí: Svoboda - Pešek, Český. Vyloučení: 11:8. Využití: 1:1. Diváci: 427. Střely na branku: 19:23. Nejlepší hráči: Ficek - Hamerle, Gasparik.